Objekti za smeštaj mehanizacije

Pa nju sam i zvao, kakva mutljavina. A što ima ružnu naviku kad nazoveš i pitaš za cenu počne da ispituje ko si odakle si i tako to. Pa šta te briga ako hoćeš reci ako nećeš nemoj i kraj.
А немој тако тетка Зора је ОК лик она жена ко жена воли све да зна још ако те зна или неког од твојих буде скроз коректна. Ми имамо неке родбинске везе и кад сам градио кућу одем са оцем код ње могу ти рећи да сам имао лепог попуста. Али воли да прича и да није злонамерна.
 
Не кажем да не може и I профил је тај који се користи, само ја то тако не бих радио, јер као што рекох велики је то распон за било коју конструкцију. Најоптималније решење је на три стуба, ан 12 метара, са два решеткаста биндера од по 12 распона...то је по мени боље решење, много је лакше извести га....
 
Zar nije logicno onaj koji zove da se predstavi?
Zovem prodavnicu odnosno gradjaru za informaciju o ceni, nismo drugari niti poznanici pa da se objašnjavam ko sam pogotovu što nisam iz Vrbasa već selo pored.
@DraleTD nisam rekao da je to iz neke zle namere ali da se znamo logično da bih joj rekao ko sam, ovako dobar dan dobar dan imate li to i to i ako imate koja je cena hvala i doviđenja
 
A kakvo je vaše mišljenje o stavljanju salonit ploča umesto crepa i lima, ja imam na čardaku i svinjcima stoji već 20 godina i nigde nije mrdnulo pa sam mislio i šupu što sad pravim isto da pokrijem sa tim.
Mani se salonit ploča, po meni to je prošlost. Lim je budućnost ma koliko trajao... Crep je teret veliki. A sa gvožđem možeš šta hoćeš da radiš... Da prepustiš po 6-7m preko grede i može tako da izdrži, dok crep nema šanse.... Ja imam preko 200m² salonit ploča koje su stare oko 30godina... I to sada polako treba da dođe na zamenu, cele su one sve, ne prokisova ništa... Ali jednostavno vidi se da su dotrajale... A muka za zamenu... A ove nove salonit ploče kvalitet upitan kao i sve ostalo.... Na žalost....
 
Mogao si skoro duplo manje gredi i dasaka koristiti za taj lim,ja mislio pre poslednje slike da ces crepom pokriti posto je i objekat iza sa njime pokriven,da bude u tonu xd.
Ja sam hteo sad na jesen jednu supu pokriti limom,baciti biber crep sa nje ,ali za sad sam odustao,nadam se da ce mozda cena gvozdjurije ici dole,bar malo...
 
Može lako da se desi da te normalnije cene i nema više. A moglo je i malo ređe sa tim rogovima, ostao bi još koji dinar u džepu.
 
Pa znate kako, imam svoju strugaru, gradju uzeo da kazem napola, spremio im turu drva, uzeo jasiku za rogove i letve, stubovi moji, imam ih jos, bagrem 15x15, ostrugan ima 7-8 godina, ovu vencanicu, isto bagrem, drpio u drzavno :osmeh:, 15x20, rogovi su 10x13, vadjeni po jedan iz jedinke, kad je bal nek je bal... kostao me je samo lim, i nesto navojnih sipki... oko 30.000 je to sve skupa izaslo , oko 33 kvadrata...
 
Izleda povoljna cena
a148f8440548860a34068adfc7d6c53e.jpg


Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh