Objekti za smeštaj mehanizacije

Sad se jedino isplati uloziti u polovno govzdje (prikljucke).
 
Znao sam i ja... to ne koliko, ali sam znao da ce biti bolja cena kasnije... samo ni ja nisam imao priliku da lagerujem... Nije sve jedno da li 40 (43) din ili 55 do 60 din (da ne pricam o 70+ cak i 80+ din).
Da ali mnogi koji su imali soju kod kuce u momentu kad je bila 58 su prodali jer ko je lud kockati cenu koja je otisla 35% gore. Jeste bolje ali 80 je slabo ko iskoristio…
 
Ima diesel pravo, niko skoro nije smeo da sacuva soju jos na lageru posle malog pada sa 56 na 55-54 vec su ljudi uglavnom svi prodali.
Tako da nije se nista znalo, a ni na kraj pameti nikom nije palo da ce dostici cenu do 90 din.
Ove stvari ne znamo i tesko da cemo i saznati. Evo sad je 72 din a bila je 81, pa aj budi pametan, hoce li opet dostici do 80 ili vise, ili ce jos pasti.
 
Za sad odustajem od kupovine cevi, preskupo je... Čekamo da cena malo padne... Prodavci sa kojima sam pričao misle da ce cena pasti. Aj da vidimo i to
 
Ja sve betonirao konstrukcija ima da saceka dok cena ne padne,iza hale cu raditi nesto na gredama cim zavrsim zimsko oranje da imam suvotu za masine...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja 'teo reci, kad vidim telehender u dvoristu jasno mi kakvi su domacini u pitanju, a sad ono nije tvoj
Salim se, svaka cast, velika povrsina.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh