Objekti za smeštaj mehanizacije

Treba znati od kojeg su materijala cevi koje se koriste, a to neznaju u svim gvoždjarama.
 
2qwnb78.jpg
evo jos slika radova
Post je spojen: [time]1280930413[/time]
_________________________________________________
2nkv3mt.jpg
 
zorancile je napisao(la):
Treba znati od kojeg su materijala cevi koje se koriste, a to neznaju u svim gvoždjarama.

Pa ako ne znaju u gvožđarama, kako onda ja da znam i ne samo ja već i drugi koji prave šupu? :D
Verovatno te cevi ne pravi sto železara pa da ima različitih materijala i sastava, a to mašinci već bolje znaju. Možda se za proračun može uzeti neki slabiji materijal na tržištu pa da onda proračunu ništa ne smeta ako se nađe neki kvalitetniji čelik (mada mislim da je sve to isti materijal a da je samo razlika u debljini zidova cevi ali je to već poznat podatak). :ppozdrav:


A što se @vlada77 šupe tiče, biće lepa. Koje su joj dimenzije?
Post je spojen: [time]1280951377[/time]
_________________________________________________
Vlado, da li je ovo onaj hangar čije su slike u temi MTZ ili neki novi koji sad gradiš? Da li možeš te slike iz MTZ teme prebaciti i ovde da bude sve na jednom mestu. I za šta služi ono (ne znam kako se to zove) na srednjem stubu, ako dobro vidim to je na šarki da može da se rotira? (Da nije možda za flašencug? Ako jeste, super je ideja!) :ppozdrav:
 
evo slika
msmzvp.jpg

Post je spojen: [time]1280922719[/time]
_________________________________________________
2mnk7k3.jpg

Post je spojen: [time]1280955373[/time]
_________________________________________________
2lrrye.jpg
 
Svaka cast na objektu. Neka ti je sa srecom...... I zalij to obavezno ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Evo i ja se poceo zanositi sa nekim nastresnicama i bunkerima za soju
2a4vhpu.jpg

kcfhn4.jpg

161kwb8.jpg

33n8fax.jpg

Ima jos posla, za sada je ta konstrukcija zavrsena i ofarbata
 
Imam jedan senjak u ponudi da kupim,pa me interesuje da li je mongo 1300 evra?Duzina 22 metra,visina 6 metara i sirina 5 metara.
 
ako je sa pokrivkom uzimaj to je dzabe imas kola obidzi malo vidi cene materijala sve ce ti biti jasno :ppozdrav:
 
Kompletan je skroz na skroz.Stoji kod coveka u dvoristu.Sve je montazno pa bi trebao prvo da ga razmontiram i natovarim u prikolice,a to i nije neki problem.
 
dzabe :haha: :haha: @bata je kanda vec kaparisao.....
za @bata - ma to nije skupo.Ako je kvadrat oko 26-27 evra po metru kvadratnom.U pola cene je to bre.... ::svaka cast:: ::svaka cast::
Moras castiti.... :D
 
Raspitaj se preko 988 za broj tel. firme "Pan komerc" Užička požega oni rade to savijanje lima, znači ima ga bojenog, pocinkovananog, imitacija crepa i još dosta raznih varijanti a može i željena dužina, nisu skupi jer rade to na veliko.Poz.
 
Evo i mojih objekata

1zd6b5y.jpg

Post je spojen: [time]1285338335[/time]
_________________________________________________
30vnk89.jpg

Post je spojen: [time]1285363746[/time]
_________________________________________________
rlwfgo.jpg
 
Nazad
Vrh