Objekti za smeštaj mehanizacije

draganpan
"Siromah sam" zato sto nemam objekte kao uvazene kolege, moji objekti su mnogo manji. A sto se letvi tice, bagremove su, a nebi me cudilo i mene da nadzive :D
 
ma ljudi sve je bolje nego da stoji pod vedrim nebom...a svi mi znamo sta valja,samo sto nema dovoljno ::novac::
 
bice para drugari samo da bude zdravlja a pare cemo da pravimo :cao: a to je tacno da je sve bolje od vedrog neba pa makar godinu dana i sa najlonom da se pokrije
 
Pozdrav svima ,

Vi koji ste zavrsili hale jedno pitanje za vas : Koja krovna konstrukcija je najeftinija i koji je vas predlog. Naime izbetonirao sam 25 m x 8.5 m i upravo mi majstori rade zidove i deo ploce od blokova ali me interesuje krovna konstrukcija .Racuo mi majstor grede,crep ,letve,podletve,da se dasca ceo krov cirka 7000 eura . Nesto mi to dodje puno samo za krov kad pogledam ove vase objekte i cene . Da li imate neki predlog ?
 
1zexsnm.jpg


evo i mog objekta inače zidan je još 80-tih godina prošlog veka a dimenzija je 16x10... inače sa desne strane ima četiri svinjca a ovde u sredini i sa leve stoji deo mašina... a u planu je proširenje iza još 10 metara dužine...
 
Sale je napisao(la):
Pozdrav svima ,

Vi koji ste zavrsili hale jedno pitanje za vas : Koja krovna konstrukcija je najeftinija i koji je vas predlog. Naime izbetonirao sam 25 m x 8.5 m i upravo mi majstori rade zidove i deo ploce od blokova ali me interesuje krovna konstrukcija .Racuo mi majstor grede,crep ,letve,podletve,da se dasca ceo krov cirka 7000 eura . Nesto mi to dodje puno samo za krov kad pogledam ove vase objekte i cene . Da li imate neki predlog ?
Metalna konstrukcija i trapezni lim za pokrov.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Sale je napisao(la):
Pozdrav svima ,

Vi koji ste zavrsili hale jedno pitanje za vas : Koja krovna konstrukcija je najeftinija i koji je vas predlog. Naime izbetonirao sam 25 m x 8.5 m i upravo mi majstori rade zidove i deo ploce od blokova ali me interesuje krovna konstrukcija .Racuo mi majstor grede,crep ,letve,podletve,da se dasca ceo krov cirka 7000 eura . Nesto mi to dodje puno samo za krov kad pogledam ove vase objekte i cene . Da li imate neki predlog ?
Metalna konstrukcija i trapezni lim za pokrov.

Da li imas nekoga preporuciti ?
 
Vdim Baca al koji je to deo,za to selo jos nisam cuo.
Od mog druga cale radi konstnrukcije i sl,ima i kamion pa ako treba ide na malo vece udaljenosti,e sad ne znam koliko je daleko njegovo selo od nas.
Ipak povrsina ::novac::/put-gorivo ::novac:: koliko mu je isplativo.
 
Ima u Pećincima da se kupi trapezni lim i sve ostalo za proizvodnju hala i šupa ali ne znam da ima neko ko se bavi samom proizvodnjom komstrukcija.
 
Evo upalio mi se garmin u glavi,sad sve znam. :ideja:
Evo fiksni 710565,a 0645675124 je br od njegovog sina Arse sa kojim sam dobar drug.
Inace se covek zove Predrag.
 
North ARMY je napisao(la):
Evo upalio mi se garmin u glavi,sad sve znam. :ideja:
Evo fiksni 710565,a 0645675124 je br od njegovog sina Arse sa kojim sam dobar drug.
Inace se covek zove Predrag.

Hvala , sutra ga zovem . Da li znas od prilike koliko se krece kvadrat krova sa rukama naravno ?
 
Ne bih znao,sve je stvar dogovora sa Pedjom.
Oni rade konstrukcije,a 400m od njega je metal plast sa limovima,tako da on sve moze da uradi,a moze i samo konstrukciju,pa da ti pokrijes.... :cao:
 
Ljudi da li je od vas neko koje napravio supu u poslednje vreme i legalizovao i da li vas ispekcija tereti za nesto.
Kakva je procedura jel zna neko sta :sta:
 
Nazad
Vrh