Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

Kompaj je napisao(la):
@Farmer Bob
Pošto sam i ja zbog sina zainteresovan pažljivo sam poslušao vesti, a na vestima rekoše:
od dana donošenja uredbe, još 5 meseci se može po starom sistemu.
Donošenje uredbe se očekuje oko 15 januara.Ja tako razumeo ...
Da,novo pravilo(i cenovnik :zli: )sdtupa na snagu od 15.jan.
Ja taman zadnjih dana upisao sina za B kategoriju po staroj ceni.... ::namigivanje::
 
Od 15.01. na snagu stupa pravilo o potrebnoj starosti za odredjene kategorije.Sad vise nemozes odmah za "C",vec ide "C-1" prvo,pa onda kako punis koju godinu ides ka vecim kategorijama.A cenovnik se nije menjao.
 
Ujutru idem da registrujem sierru, menjam tablice i prevodim pa ću videti kakva je situacija u mupu, i raspitaću se za nove tablice za traktore, kako i šta treba. :cao:
 
Ala ga i oni tupe i sada će utopiti milione zato što nisu strefili dizajn-eto gde idu novci
 
jasam juče registrovo traktor i dobio stare tablice kazu nove još zasada nema registracija mtz82 oko 8000din sa tablicama starim i saobraćajnom
 
skal je napisao(la):
jasam juče registrovo traktor i dobio stare tablice kazu nove još zasada nema registracija mtz82 oko 8000din sa tablicama starim i saobraćajnom
jel tu upalo i osiguranje?
 
Da,sve u kompletu.Juče se umalo nisam šlogirao kada sam čuo da ću za kamion koji se vozi na B kategoriju morati ubuduće registraciju platiti 70 i neku hiljadu dinara :sta: .Do sada je bila oko 30-ak hiljada.Samo ću se raspitati da li ga mogu vratiti na C kao što je bio jer je tamo ostala nepromenjena cena a ako ne ode u oglase.Lopovluk i čista otimačina. :udri:
 
Zadovoljni građani i političari-kako može takvu laž da napiše-ode još 120 evra iz džepa,ovo je sada već preterivanje.Narod se bori da preživi a oni samo mudruju na koji način da mu uzme pare :nono:.Može koliko hoće ali ne može dokle hoće-čaša je puna samo još da prelije :udri:
 
To su lažne vesti ali im daju dobre ideje-mora da je neko od njih savetnik u vladi.Nisam prvo obratio pažnju na izvor-Cukaneca ne igraj se s ::novac:: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh