Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

Dobili su normu moliko treba da uteraju dnevno i ko ne ispuni normu skida mu se sa plate. Daciceva politika.

Pocece da gledaju i presvlake na sedistu da nisu kojim slucajem poderane pa da ti ne zulja **greška.
 
Pocece da gledaju i presvlake na sedistu da nisu kojim slucajem poderane pa da ti ne zulja **greška.
[/quote]
Sve je moguce. :haha: :haha:
 
Pa vidiš da Zakon deluje --- u januaru MUP primio platu , a nije izvučena sedmica na lotou... Ostade 2.000.000 evrosa u rezervi za regres :cao: :zli:
 
mirmag je napisao(la):
Zali mi se kolega juce...Uhvatili ga pre par meseci nadrinkovanog i nomalno ode dozvola!Stigao mu poziv pre neki dan da dodje u Sup da mu udare pecat i ode on kolima,ovi mu overe dozvolu!U povratku navataju ga panduri...em sto nije smeo voziti,em mu je istekla saobracajna!Popio je 14 kaznenih poena,kaznu od 15 dana cuze i skinuli mu tablice!Mislim...sta vise reci...

n47876.jpg
 
mirmag je napisao(la):
Zali mi se kolega juce...Uhvatili ga pre par meseci nadrinkovanog i nomalno ode dozvola!Stigao mu poziv pre neki dan da dodje u Sup da mu udare pecat i ode on kolima,ovi mu overe dozvolu!U povratku navataju ga panduri...em sto nije smeo voziti,em mu je istekla saobracajna!Popio je 14 kaznenih poena,kaznu od 15 dana cuze i skinuli mu tablice!Mislim...sta vise reci...

Najbolje da igra LOTO mozda ce imati vise srece.
 
Narode!
Imam jedan predlog za sve vas.
Ajd' forumaši da se organizujemo i da svako pošalje mail Alvirovićima tj. za emisiju SAT, sa bar jednim pitanjem na temu učešća polj. meh. ; kombajna traktora itd. u saobraćaju. Da posvete malo vremena i nama poljoprivrednicima, kao učesnicima u saobraćaju. Vredi pokušati, a Mirko je vrlo uporan čovek i saznace sve sto nas interesuje. Šta kažete?
 
milan_spay je napisao(la):
Narode!
Imam jedan predlog za sve vas.
Ajd' forumaši da se organizujemo i da svako pošalje mail Alvirovićima tj. za emisiju SAT, sa bar jednim pitanjem na temu učešća polj. meh. ; kombajna traktora itd. u saobraćaju. Da posvete malo vremena i nama poljoprivrednicima, kao učesnicima u saobraćaju. Vredi pokušati, a Mirko je vrlo uporan čovek i saznace sve sto nas interesuje. Šta kažete?
Vrlo dobro! ::spreman na sve::
 
Dobro de to je samo predlog...

[/quote]
Uz to ce mozda malo forum poprimiti i medijske paznje. :D
[/quote]
naravno i to je cilj :D
 
sad nek urednistvo i admini napisu po nesto... :D ali nemojte a nas napljuju (poljoprivrednike)
ima nas i jako ispravnih, koj paze na sve, nek se malo i toga neko dotakne... :cao:
jeer cim neko pomene poljoprivredu tu su krsevi, neispravnost i alkohol. to mi jako smeta, i to nevolim...

verujem i vi, ali ipak sam ovo napisao
 
Nazad
Vrh