Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

Nemoj da prizivas.
 
jos da donesu zakon da je zabranjeno raditi po noći u ataru. i da rotacija mora raditi dok god radna masina je upaljena, da mogu svi da im se cude... :haha:
 
Redovno su panduri zaustavljali traktoriste i pre ovog zakona.Naiđe jedan vremenski period kada bukvalno ne možeš proći kroz selo a da te ne zaustave i njakaju.Letos su obavezno barem jednom nedeljno pravili hajku.
 
I kako da ne naduva uz tako dobar stroj i veselu spravu.

Bogami bice deranja kad krenu prolecni radovi.
 
Mene su juče zaustavili u NS na Temerinskom putu vozio 65kmh... :udri: :udri: :udri: :udri: 5000 dinara....
 
Zali mi se kolega juce...Uhvatili ga pre par meseci nadrinkovanog i nomalno ode dozvola!Stigao mu poziv pre neki dan da dodje u Sup da mu udare pecat i ode on kolima,ovi mu overe dozvolu!U povratku navataju ga panduri...em sto nije smeo voziti,em mu je istekla saobracajna!Popio je 14 kaznenih poena,kaznu od 15 dana cuze i skinuli mu tablice!Mislim...sta vise reci...
 
neka i treba tako,samo udri da se dovedu vozaci u red,sad idu kroz grad i slikaju nepropisno parkirane aute koji parkiraju gde stignu i treba,jbg kod mene kad je slava otvorim kapiju i gosti uteruju u dvoriste a ne pored druma
 
Godine krize...(10E) Ratovi...(20E) Demonstracije...(30E) Peti oktobar...(100E) Ubistvo premijera...(40 god) . Izgubiti izbore zbog novog zakona o saobraćaju... NEPROCENJIVO!!!!!
 
mirmag je napisao(la):
Zali mi se kolega juce...Uhvatili ga pre par meseci nadrinkovanog i nomalno ode dozvola!Stigao mu poziv pre neki dan da dodje u Sup da mu udare pecat i ode on kolima,ovi mu overe dozvolu!U povratku navataju ga panduri...em sto nije smeo voziti,em mu je istekla saobracajna!Popio je 14 kaznenih poena,kaznu od 15 dana cuze i skinuli mu tablice!Mislim...sta vise reci...

To je baš preterano surovo , ja sa isteklom saobraćajnom letos platio 5000din.
 
Nazad
Vrh