MTZ Belarus

https://postimg.cc/Y4SF423y][/url]

Ovo prvo ti je najbezbolnije za te manje gume i adapteri ležu na felnu i to je večno. Jednom promeniš brezone i miran si. Posle samo nabaciš adapter. Jedino što ti treba još jedan komplet matica da stegneš adaptere.

Ovo drugo je uglavnom samo za 18.4 gume da se ne bi dodirivale gume i da se ne bi kupovali skuplji adapteri... A i kod mene tako pašu jedni adapteri na oba traktora...

https://postimg.cc/XZ33jxfV][/url]
Dugovao sam Saletu odgovor...ovo je na 105,a za 82 imam dugacke brezone,ali mi se ne svidja taj sistem gde upire adapter u felnu+velika je verovatnoca da se ti dugacki navoji ostete vremenom.a i duboke gedore ne mogu da dohvate do kraja pri zavrtanju.
https://postimg.cc/w7KT4XVR]
[/URL][/URL]
Screenshot-20230309-183917-2.png
[/URL][/url]
 
Mrka kapa da ce mu mnogo pomoci ventilator ako bas ide toliko visoko.
Ako niste proveravali hladnjak odnesite ga kod nekog da ga opere kad je vec skinut.
A ako se opet bude tako ponasao glava dole.
Nema druge.
Dobro sto sam te poslusao i skinu glavu, odneo na proveru. Poravnali su je. Sredili ventile. Kaze majstor da je svi bilo iskrvljeno.
Takodje kaze da je mozda i u bloku nesto takodje krivo al aj da se nadam da nije posto ne dize mnogo temeraturu i verujem da ce ovo rsiti problem.
 
Dobro sto sam te poslusao i skinu glavu, odneo na proveru. Poravnali su je. Sredili ventile. Kaze majstor da je svi bilo iskrvljeno.
Takodje kaze da je mozda i u bloku nesto takodje krivo al aj da se nadam da nije posto ne dize mnogo temeraturu i verujem da ce ovo rsiti problem.
Samo dobar dihtung,pravilno sve vratiti i nastelovati i nema tu problema.
 
Samo dobar dihtung,pravilno sve vratiti i nastelovati i nema tu problema.
Iz agropanonke naručeno sve, stiglo. Pumpu sam već moniro.
Kolega gde si kupio ventilator sa 11 peraja i pošto je?
U Zrenjaninu u firmi koja je navodno ima orginalne delove (verujem da znaju ljudi koji se bolje razumeju koja je firma, mislim mogu da ti napišem ali moram matorog da pitam jer je on naručivao ). Mislim, taj ventilator svakako nije orginalni. Medjutim nude ga i u Agropanonci mada ga nije bilo kad sam hteo da ga naručim inače tamo su rekli neku cenu od mislim 1400din, ali naglasili da je plastični.
Ovaj iz ZR je košto nešto preko 2K. stvarno ne znam tačno koliko. Pitaću pa javim.

Inače obrada glave, zamena siceva, vodjica me je koštala 19 000. + Glava je hidrotestirana.
 
Poslednja izmena:
Iz agropanonke naručeno sve, stiglo. Pumpu sam već moniro.

U Zrenjaninu u firmi koja je navodno ima orginalne delove (verujem da znaju ljudi koji se bolje razumeju koja je firma, mislim mogu da ti napišem ali moram matorog da pitam jer je on naručivao ). Mislim, taj ventilator svakako nije orginalni. Medjutim nude ga i u Agropanonci mada ga nije bilo kad sam hteo da ga naručim inače tamo su rekli neku cenu od mislim 1400din, ali naglasili da je plastični.
Ovaj iz ZR je košto nešto preko 2K. stvarno ne znam tačno koliko. Pitaću pa javim.

Inače obrada glave, zamena siceva, vodjica me je koštala 19 000. + Glava je hidrotestirana.
Stavite i teflone na dihtung,nije obavezno ali je svakako bolje ih staviti.
Koliko je koštao plastični ventilator?
Aj ako nije problem samo ga slikaj da vidim kakav je.
 
Davno kad smo na ursusu 335 uradili pumpu traktor je dosta vise snage imao u odnosu na predhodno stanje ali je poceo i po malo da se greje pri vecem opterecenju.
Hladnjak proveren i bio je cist i spolja i unutra.
Kod njega dodje fabricki elisa sa dva peraja.
Kad sam stavio od 539 sa 6 peraja to je bio drugi traktor, termostat je radio svoj posao a elisa svoj, ni u jednom poslu nije mrdnuo temp.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh