MTZ Belarus

Probao..radijalne jesu ali ruske, izdavao sam ih na 0.9 bara,i isti andrak...možda da su neke zapadne,da kažem kvalitetnije gume,možda bi bilo razlike,al to otom potom,ove su još dobre pa ih neću skoro menjati...
Fali mu ogibljenje mosta..grbavi ima kakvo takvo,a ovaj nikakvo....
Ne znam,ne mogu da tvrdim da pomaže jer sam samo tako čuo a ono što ih ja probam 100m tamo vamo posle popravke to sigurno nije nikakvo merilo.
 
Ja sam ostao negde u raskoraku! Mislio sam da ti je grbavi most grub. Nisam znao da pišeš za ravan most. Sa njim nisam imao kontakta .
 
Kod 892 9 zec samo prazan do 1500 obrtaja a sa teretom 9 kornjača i polako, šteta samo što pozadi nema još bar 300kg tegova, lak je pozadi za ove gume.
 
Ja sa 820 nikad nisam mogao da idem tako brzo u zatvaranju brazde,najviše zbog leđa,guzice i m.da...baš retko mi se desi da bude lepo oranje bez džombi...ove godine po prvi put sa 892rm sam peglao i 13kmh,primetno udobniji traktor u njivi,što nije slučaj sa transportom na asfaltu,tu je katastrofa, najviše jel je baš brz...9ta zec je malte ne neupotrebljiva...
Baća kad će neki snimak na yt sa novim Ruljama😁
 
Jel ovakav?
a83eabe16c578e7d17652c0aeda0e121.jpg
Da. To je to. Kolika cena je tu?
 
To je to. Ko i ovde Ja sam platio 6000 isti ko taj.
Jesu li ta peraja iste dužine kao i na onom od 6 ili 8 peraja? Mislim taj što si skinuo jel imao duža pera?
Pitam zato jer sam menjao i kupio takav(ako je isti,a deluje isti, kupljen isto u Zr) i kupio jedan od 8 peraja i na kraju kad sam ih uporedjivao odlučimo da stavimo od 8 jer su peraja dosta duža,možda i malo šira u odnosu na taj od 11.
E sad jesmo li pogrešili ne znam,ali stavili smo taj od 8 a taj od 11 vratili prodavcu, tačnije zamenili za filtere ili tako nešto.
Inače pre zamene na traktoru je bio ventilator od 6 peraja,u pitanju je 1025.
I da dodam taj od 8 je pasao taman a na ovom od 11 je moralo da se izbuši čini mi se dve rupe da bi se stavio kako treba.
 
Jesu li ta peraja iste dužine kao i na onom od 6 ili 8 peraja? Mislim taj što si skinuo jel imao duža pera?
Pitam zato jer sam menjao i kupio takav(ako je isti,a deluje isti, kupljen isto u Zr) i kupio jedan od 8 peraja i na kraju kad sam ih uporedjivao odlučimo da stavimo od 8 jer su peraja dosta duža,možda i malo šira u odnosu na taj od 11.
E sad jesmo li pogrešili ne znam,ali stavili smo taj od 8 a taj od 11 vratili prodavcu, tačnije zamenili za filtere ili tako nešto.
Inače pre zamene na traktoru je bio ventilator od 6 peraja,u pitanju je 1025.
I da dodam taj od 8 je pasao taman a na ovom od 11 je moralo da se izbuši čini mi se dve rupe da bi se stavio kako treba.
Ne znam tačno, ali deliju da su malo čak duza od ovog orginalnog što sam skinuo. (izmeriću baš pa ću ti reći.)
Kraće nije ili je isto ili jako priblizno. Uza jesu svakako, ali nema šanse da su mogli nabiti 11 peraja iste širine kao na ovom od 6.

Inače postavljeno sve, traktor startovan, radi lepo. Sad sam tek skontao da je ta "nezdrava" zvonjava dolazila od venila. Malo mi krivo kako nisam odma skontao.
 
Nazad
Vrh