MTZ Belarus

Ili je birac stradao(sto je malo verovatno) ili nije lepo uradjena tabla.
 
Ako ste pregledali menjac kad je bio otvoren i sve stoji na svom mestu i kako treba ne bi smelo to da izazove neki kvar na njemu, samo je mozda nezgodno za voznju.
 
Мало је незгодно кад хоћу из 6 у 8 а не може па онда у 7 и онда је све ок. Само да се навикнем.
 
Pa manje vise kao u prvom primeru,to je samo 1 brzina vise za saltanje.Opet zavisi sta mislis po praznim,2 zmajevke su oko 5 tona,ili samo traktor sa neki prikljuckom,u ovom drugom slucaju vecinom koristim brzohodne brzine,tj zec,krecem 6 pa do 8 i onda 9k pa 9z.Mada ja kad sam van njive,u saltanju skoro nikad ne koristim kvacilo za te 3 brzine,vecinom samo za 9 brzinu i naravno reduktor,zato vecinom imam naviku da ne preskacem brzine,a i onda ne moze bez kvacila,valjda,nisam probao.
 
Под празним мислим трактор без ичега или ако носи плуг, расипач или сетвоспремач (не носи ништа више од наведеног). Квачило увек а такође крећем у корњачи (увек).
 
Kolege zamolio me je rodjak da se raspitam, poseduje mtz 820 i namerava da kupi kratku tanjiracu tezine oko 1300 kg.
Posto mu je hidraulicna pumpa na izdisaju, namerava da uzme drugu i interesuje ga postoji li neka jaca od fabricke i da li je uopste potrebna jaca ako je fabricka ispravna?
 
Kolege zamolio me je rodjak da se raspitam, poseduje mtz 820 i namerava da kupi kratku tanjiracu tezine oko 1300 kg.
Posto mu je hidraulicna pumpa na izdisaju, namerava da uzme drugu i interesuje ga postoji li neka jaca od fabricke i da li je uopste potrebna jaca ako je fabricka ispravna?
Što se tiče pumpe to ti ne mogu pomoći, ali sam ja sam pre par godina razmišljao o kupovini kratke tanjirače za 820 ali sam odustao jer je na granici da je nosi a i vuče. Na kraju sam kupio vučenu tanjiraču koja završava posao.
 
Kolege zamolio me je rodjak da se raspitam, poseduje mtz 820 i namerava da kupi kratku tanjiracu tezine oko 1300 kg.
Posto mu je hidraulicna pumpa na izdisaju, namerava da uzme drugu i interesuje ga postoji li neka jaca od fabricke i da li je uopste potrebna jaca ako je fabricka ispravna?
Doda dva klipa nazad i gura to i fabricka pumpa.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Imam jednu poluosovinu od mtz82 koja mi stoji kao rezervna, ono za nedaj Bože ,ali je na mestu gde ide semering napravio se kanal pa pušta ulje. Zbog toga sam je i zamenio ali sad da li bi valjalo taj deo gde ide semering navariti pa obraditi na strugu bar da služi ako zatreba pa dok se ne nabavi dobra. Da li bi je oslabilo to varenje? Ili bolje da ne čačkam mečku nego da je imam takvu kakva je pa kako bude?
 
Nazad
Vrh