MTZ Belarus

Ne mogu da se zavare ili ne vredi? Eto, a kažu za rusa jeftini delovi.... :)
 
Video sam sinoc na dobroj zemlji ima covek 10 kom trazi 1500 din za komad

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima, doslo je vreme da se menjaju gume na ruji pa me zanima od kog proizvodjaca uzeti gume. Gume na njemu su prednje 13.6-20 prednje, a zadnje 16.9-38. Za zadnje sam mislio da uzmem Mitasove dok prednje ne znam koje uzeti.
 
Pozdrav svima, doslo je vreme da se menjaju gume na ruji pa me zanima od kog proizvodjaca uzeti gume. Gume na njemu su prednje 13.6-20 prednje, a zadnje 16.9-38. Za zadnje sam mislio da uzmem Mitasove dok prednje ne znam koje uzeti.

Nemaš puno tu da biraš. Dimenzija je generalno specifična i retka. Što bi rekli samo rusi je i prave skoro. Najjeftinija je u AP oko 300e i manje.... I kod mene su pri kraju. Bio je i Michelin kada sam gledao ali je bio oko 500e komad. Zadnje ima više proizvođača. Isto ti je verovatno najjeftinije u AP. Još ako planiraš komplet imaš sigurno neki popust.
 
Ne bi se slozio da je u AP jeftinije. Ja sam za 1221.3 zvao AP pre neki dan i na kraju je narucio kod Suloka u Adi jer Beslina je 8000 jeftinija kod njega. Dva komada 16000 jeftinije. Da napomenem da su cene sa unutrasnjom.
 
Ne bi se slozio da je u AP jeftinije. Ja sam za 1221.3 zvao AP pre neki dan i na kraju je narucio kod Suloka u Adi jer Beslina je 8000 jeftinija kod njega. Dva komada 16000 jeftinije. Da napomenem da su cene sa unutrasnjom.

Ja sam uzeo 8.3-20 i 13.6-38 komplet pre godinu i po dana bilo 80k. Dok je na drugim mestima išla cena 120k. Za iste gume.

13.6-20 jel specifična dimenzije i nema je jeftinije od AP koliko sam ja našao.
 
У Пнеутеч Врбас волтиер 15,5-38 33500 дин комплет са унутрашњом. Код њих и а гума баш по повољним ценама другар куповао 18,4-38 и код њих су биле најповољније још њихови сервисера дошли скинули точкове заменили гуме и вратили.
 
Koliko platana? Imaš li kakvih iskustava od ranije o tim gumama, ili si čuo od koga? I meni treba ta dimenzija pa se zato raspitujem, a ovo mi deluje povoljno. Kako tu (i da li uopšte ide) ide dostava jer ja nemam kako otići po njih, trebaju mi obe zadnje i obe prednje gume za rusa 82.1...
 
Moje iskustvo za Belarusa kaze Belshina, voltyre nikako. Iskljucivo radijalne gume, nikako dijagonalne.

Prva, druga, kuplung treća, ruski ti je menjač sila...
 
Gale Ruma nije radio dostavu zbog lose saradnje sa kurirskim sluzbama. Ne znam da li su opet poceli da salju gume brzom postom.
 
Moje iskustvo za Belarusa kaze Belshina, voltyre nikako. Iskljucivo radijalne gume, nikako dijagonalne.

Prva, druga, kuplung treća, ruski ti je menjač sila...
Moje iskustvo govori upravo suprotno...ne zna se koja je gora od te dve...plastika teska,pucaju po boku iza svakog krampona. za nijansu voltyre je kvalitetnija...kama je ok.a razmislite i o ozki i mitasu.
 
Meni su voltyre popucale po boku, nuz falc, kod ripni. Belshina mi se pokazala mnogo bolje. Na traktoru su mi oko 4000h, nosi kratku tanjiracu, 3 brazde obrtač, sve i svasta i za sada nemaju naznake pucanja na mestima gde je voltyre popustila.

Prva, druga, kuplung treća, ruski ti je menjač sila...
 
Nazad
Vrh