MTZ Belarus

Тај гусеничар се отплатио х пута. А гусенице се троше баш брзо ако иде по асфалту. За припрему нема боље машине. Али је одржавање убедљиво најскупље за њега који ради можда месец дана у години. Има и један тг-140 а код њега гусенице као стакло равне, нема за шта нокат да запне.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Zna li neko računicu za 80-dvojku da se vrati fin hidraulik ona komanda pored sedišta i šta je sve potrebno.Na njemu je to izbačeno koristi se ručica pored volana, trebao bi da nosi sejalicu sad dosta grubo spušta priključke.
 
Sta ce ti pozicioni zbog sejacice,stavis lepo prigusnicu i mozes da stelujes brzinu spustanja zavisno od tezine orudja kojeg trenutno nosis,ja sam sebi stavio od zmaja 142 prigusnicu na kojoj se steluje brzina spustanja hedera
 
Može li neko da da mi odgovori dali na ventilatoru grejanja idu dve žice sa plus naponom zbog dve brzine a masa ide preko kabine ili ide plus i minus ?:unsure: Neko prre mene je sve to počupa pa sad ja imam jeda.
 
Stegao sam sve selne na crevima oprao peromatom i jasno se vidi smuzanje ulja od semeringa kardana. Talianu je bio u pravu novi tip kardana je, koji ide semering na novom tipu kardana znali neko?
Jos jedno pitanje u vezi felni, znali neko gde im da se kupe 18,4-38 a da nije AP?
 
Zna li neko računicu za 80-dvojku da se vrati fin hidraulik ona komanda pored sedišta i šta je sve potrebno.Na njemu je to izbačeno koristi se ručica pored volana, trebao bi da nosi sejalicu sad dosta grubo spušta priključke.
I ja nesto trazim ali ako moze neki ventil pa po potrebi da prigusujem

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
I ja nesto trazim ali ako moze neki ventil pa po potrebi da prigusujem

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ja sam to resio ovim ventilom.
cecba108ddc51cae13efe7bbade937c1.jpg
 
Gde uzeti Klipipove i hilzne za 82.1 a da nebudu kineske jel uzimo neko kako se krecu cene -naso sam neke kao beloruske plava kutija 5500po glavi jel jel to valja necemu?











-
 
Gde uzeti Klipipove i hilzne za 82.1 a da nebudu kineske jel uzimo neko kako se krecu cene -naso sam neke kao beloruske plava kutija 5500po glavi jel jel to valja necemu?

Ja sam iste te uzeo pre neki dan i ugradio, meni majstor reče da su te ok! Videcemo, vreme ce pokazati!










-
 
To ti je bilo koja štelujuća prigušnica, možeš bilo koju slavinu za hidrauliku, može i slavina od zmajevke!!
Verovatno za sporije spuštanje ugradjujete


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh