MTZ Belarus

Ok. Čisto pitam. Pravi razlog pucanja kllipa je realativna stvar. Ali ako je više hiljada radnih sati radio posle zamene klipova, onda mislim da nije baš bofl klip.
 
Aco druze kao sto sam vec napisao traktor ima 15000 i kusur sati,ako sam dobro razumeo gazdu a mislim da jesam negde oko 9000 su zamenjeni sklopovi gore,radilica nije dirana.
Nisu kupljeni delovi u AP nego kod nekog od brace rusa.
E sad dal su delovi bili stvarno dobri,dal su bili bofi ili je on samo imao srece ne bi znao da kazem.
Znam da mi je receno da traktor nije sparan i pazen i mazen,teraju ga i radnici i ko stigne,radio je sve zive poslove a u zadnje vreme je uposljen u transport i dobio je kasiku.

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Pozdrav za sve,pitanje za majstor Nebojšu.Poslednjih mesec dana mi traktor Mtz892 rm voze razni dunsteri,preključe kad sam seo u njega i pri gašenju sam primetio neko čudno lupanje pa da pitam da li ti je poznata problematika?
 
A sto se tice radnog veka tog 14/4 sinhronog menjaca nisam bas siguran da je kraci od 18/4,mozda je i obrnuta situacija.
Jedino sto je danas sutra sinhroni dosta skuplji za popravku.

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
A sto se tice radnog veka tog 14/4 sinhronog menjaca nisam bas siguran da je kraci od 18/4,mozda je i obrnuta situacija.
Jedino sto je danas sutra sinhroni dosta skuplji za popravku.

Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
Ja sam napravio 500 časova sa mojim i veoma sam zadovoljan ,izgleda da mnogi pišu napamet i iz priča rekla kazala ,kad se normalno koristi i održava ide to
 
15000 rč sa ovakvim odrzavanjem.
Pita gazda dal imamo ideju zasto je pukao klip.
a2c39bfe2820ce4e9e2d992db9b24c33.jpg


Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Таквим власницима не бих дао ни дрвене драгаче да гурају
 
Ima i daleko bolji od rusa al taj se brise magicnom krpom i izduvava svako vece i sve po redu a rusi izgledaju ovako.


Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh