Motorne pumpe za vodu

Sad mi u prodavnici kaze da ova elektricna pumpa za vodu ne bi mogla da vuce vodu sa 20 metara dubine vodu, koliko je ova rucna pumpa za vodu izbusena, i jos kaze da bi ovoj elektricnoj pumpi predstavljao problem pesak iz te vode, da bi lose pesak uticao na elektromotor. Da li je to tacno sto kaze za pesak i za dubinu vode?
 
Ni jedna pumpa ne moze da vuce vodu sa 20 m

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Sad mi u prodavnici kaze da ova elektricna pumpa za vodu ne bi mogla da vuce vodu sa 20 metara dubine vodu, koliko je ova rucna pumpa za vodu izbusena, i jos kaze da bi ovoj elektricnoj pumpi predstavljao problem pesak iz te vode, da bi lose pesak uticao na elektromotor. Da li je to tacno sto kaze za pesak i za dubinu vode?
Ja uopšte ne razumem da ti nećeš ovu temu da pročitam iz početka , samo 40 stranica . I biće ti sve jasno oko zalivanja a ne da ideš od vrata do vrata pa se raspituješ . Čak ni osnovni način funkcionisanja zalivanja ne znaš . Na prospektu od pumpe koji si okačio ti pisalo maksimalna dubina sa koje može da vuče vodu a ne da povuče ( što je velika razlika ) a pesak nema veze sa elektro motorom nego sa vodenim kolom . Za tu dubinu idu potapajući pumpe kao što ih nazivaju RAKETE. možda ti to da rešenje .
 
Nazad
Vrh