Motokultivatori - opšta tema

Ima li ko informaciju gdje se mogu kupiti djelovi za Labinprogres???


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Pozdrav svima. Da li neko zna da li se može bez prepravki montirati kipor 186f na mutu kosor ili odgovara samo kipor 178f. Hvala
 
hvala svima na pomoci,i jos jedno pitanje ima li dje upustvo i katalog djelova za lombardini 6LD360
 
6ld je isti kao i lombardini 520/530 samo sto je drugi klip I skida mu se cilindar

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Mislim da je kipor i jedan i drugi identican po pitanju prikljucka na menjac. Samo je jaci 186 bolji za mutu i vece mkt posto je 8ks pa ce se snagom uklopiti
 
To je od IMT spartaca traktorskog, nadam se da nisi preplatio

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Trebalo bi da uz svaki motor ide i medju ploca jer namenjeni su po standardu ovih motora da se ugradjuju direktno tako da bi moralo da budu svi sa medjuplocom.Loncin je izbacio isto motore od 350 i 450ccm dizele nesto malo jace od ovih . Samo neznam dal je sve isto sa radilicom i prihvatom ali trebalo bi
 
Ja imam gore pomenuti kultivator sa lombardini 520 motorom. Koliko ovaj kultivator ima konja? Nalazim na netu da ima 6, 8 i 10hp. Poklopac je skinut cim je kupljen, i mislim da na njemu pise benasi. Koja je ovo zapravo freza? Goldoni? Kako se vodi kada bih nesto kupovao?
Skidaju se tockovi i stavljaju nozevi na nju, ali izgleda da ima i kardan. Koje bih prikljucke mogao na nju da stavim ako je to moguce/? Nikada nisam odsrafio ovaj deo gde je navodno kardan.

I glavno pitanje: cemu sluzi ovaj sraf koji sam oznacio? Tu je verovatno bila neka matica ali je sada nema i moram nesto da stavim tu. Izvinjavam se na mnogo pitanja :)





 
Ovo ti je malo motorce, koje je ranije ugadjivano u Mute i na IMT 407/507.
Po mom iskustvu je oko 7-8 konja.
Za sraf neznam, ali bi mogao biti i odusak, a i fiksator menjaca..
 
Ovo je Benassi model RL 304, za njega ima kosa i pumpa za vodu i neka mini kardanska prikolica. A to oznaceno ti je cep gde se sipa ulje u menjac. Lombardini 520 je 8 konja. Tako ga vode.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Znaci ovo je Goldoni Benassi RL 304
Sad sam se setio da na poklopcu koji imam bise bas to tj benassi RL 304, sta god to znacilo. Znaci ovde sipam ulje, pretpostavljam sae 30, ili neko gusce zbog zupcanika. I dokle naspem ulje? Skroz do vrha kao kod menjaca za auto? I posle mogu da nadjem neku maticu i zatvorim rupu i gotovo?
Izguglao sam da ovde stoji kao neka plasticna ampula? To je nekada i kod mene bilo verovatno ali sada je otvorena rupa gde moze zemlja da udje. Da pojurim da kupim ovu "ampulu" ili je i matica sasvim zadovoljavajuca?



 
Nazad
Vrh