Mešaone stočne hrane

700e motori su jedan od 7kw drugi neznam tacno preko2kw sutra cu proveriti samo krivo mi je sto nema ulaz za klipove da melje ,50e bi bilo vise a sad se kajem tako prolaze stipse
 
e o ovim sam prica na ovu foru da se sece samo ovo ima duvaljku i nosi de treba tako moze da se napravi silos od betonski kaca i direkno u njega da ide a on da je u stali
156rdra.jpg

2s64u9c.jpg

s5fh29.jpg
Nisu li to takozvani cikloni koji imaju elektromotor sa cevima od 40-50cm i oni to duvaju ako treba i na visinu od 10m bez ikakvih problema.
P.S.
Pozdravi mi zemljaka a inace tvoga kolegu Miku Culetica dali je i on ovde prisutan na forumu ?
 
Spremam materijal za vertikalnu mesaonu od 200 kg.Savijen gornji i donji deo,isecen poklopac po meri i jos neke sitnice.Sledece sto mi je potrebno je spirala.Da li je neko od vas pravio mesaonu ili nesto slicno(npr. transporter za zitarice) pa da je kupovao spiralu? Treba mi broj tel. od nekog ko ih pravi.
 
Spremam materijal za vertikalnu mesaonu od 200 kg.Savijen gornji i donji deo,isecen poklopac po meri i jos neke sitnice.Sledece sto mi je potrebno je spirala.Da li je neko od vas pravio mesaonu ili nesto slicno(npr. transporter za zitarice) pa da je kupovao spiralu? Treba mi broj tel. od nekog ko ih pravi.
kolega,jel mozete napisati koja je cena lima i savijanja istog za vasu mesaonu?
 
kolega,jel mozete napisati koja je cena lima i savijanja istog za vasu mesaonu?


Bice kao ova,samo bez mlina i horizontalne spirale(za sad).Gornji deo precnika 750 mm i visine 700,donji visine 700 sa otvorom dole 200(lim 1,5 mm),poklopac precnika 750(lim 4 mm),tri kom precnika 260 mm rupa 200(lim 5mm) koji ce drzati cev oko spirale i jos dva kom precnika 260mm rupa 48 mm(lim 5mm) na koje ce ici gibajuci lezajevi sa kucistem---13 700 din.
 
Da,samo dva lezaja.Gornji deo je savijen iz jednog dela,a donji iz dva.Oni su samo priheftali sa co2,pa cu ja zavariti i sastaviti.Inace,nadam se da ce kostati negde oko 300 evra.A komsija kupio za 400 od 400 kg.Ipak sam se odlucio da pravim jer ce biti kvalitetnija od nekih proizvodjaca iz male privrede
 
Nisam siguran da sam te dobro razumeo,kad bi mesaonu pogledali iznutra jel ima nekih pregrada ili samo cev i unutra spirala?Koji motor planiras da stavis?Zahvaljujem na odgovoru.
 
Motor 1,5 kw,1400 obrtaja.Nema pregrada,samo cev,njeni drzaci i spirala u njoj.Ako ti nije jasno,slikacu sutra ove delove,pa cu postaviti slike.A bice i slika u toku radova
 
Jos jedan od delova za mesaonu, spirala precnika 200 mm,rupa za cev koja ulazi u nju 48 mm,duzina 2 m iz jednog dela,bas kvalitetno uradjena

psenica-001.jpg


Cena 3850 din / m + 240 din brza posta
 
Poslednja izmena:
Zamolio bih nekog od clanova ko ima vertikalnu mesaonu da slika i postavi sliku motora sa nosacem koji se nalazi na njoj.To mi je sad na redu,pa bih da vidim jos neki primer.Moze i na pp
Hvala unapred! :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Moja je od 500kg vertikalana dubrojina oko dve godine je kod mene lepo radi,samo sam ja idradio svu automatiku na zid sa tri vrste zastite motora,i sad samo sto kazu "cepaj mile"
 
Nazad
Vrh