Mešaone stočne hrane

Dujin je majstor, ima ime i prezime ( Hinić) ili tako nešto i nadimak Dujin. Ne znam majstora lično, ali znam dosta ljudi iz Dublja i svi su mi rekli da je dobar majstor a vidi se i po izradi.
 
Imam problem sa kosom mesaonom, desna strana, gledajuci odozgo, mi slabo spusta, dosta sporije od leve, gotovo nikako, ne znam zbog cega, sve je po standardu, da li zna neko zbog cega se to desava?
 
Ja sam prije par mjeseci kupio Cramer kompakt mjesaonu, njemacke proizvodnje, polovna, u extra stanju, kapacitet 600 kg, jako sam zadovoljan, i hvala kolegi koji je preporucio ovog proizvodjaca, negdje na pocetku ove teme.
 
Pripazite kod kupovine polovnih mesaona,ja znam 3 slucaja gde su ljudi kupili trule mesaone.Na oko se nije toliko primecivalo dok nisu prali masinski.Tu posle popravka kosta skuplje od mesaone.
 
prvo sam hteo da kupim polovnu mesaonu...zovem javi se neka snajka kosa 300kg trazi 400jevreja...ma novo je novo zelja mi je za mesaonu pomak zica kosa il vertikalna...dal ih ima neko i kakve su cena-kvalitet...i cije su dobre mvs i slicno,
 
Ja imam Pomakovu liniju 700kg u sarzi,puzem spojena cekicarem.32leteca noza i motorom 7,5KW.Placena je 2200e,al vredi sve pare.
Moja je samo malo vislja.Ovo je na slici 300kg,ostalo je sve isto,cak i boja ormana.:osmeh:

linija-sm-01-1.jpg
 
ja se nadam da je nova oko 950evra i to bi preko banke islo....isplatio bi je bez problema jer ima 13 plata + bonus+redovna plata+rad na hladnm 30%

- - - - - - - - - -

uffff sama vrhh jee
 
To je najbolje nazvati.Racunaj oko 1500.Ipak je manja,a uz nju idu i slabiji motori.Jedino je onaj na puzu 0,75KW na svima.
 
950 eura bez PDV-a te košta mešaona od 300kg sa mlinom od 4kw nakačenim na mešaonu ne kao ova što je SAMA, a ovakva kao sa slike je skuplja dosta.
 
Mladja poslao sam broj postavi na forumu cene mlinova i mesaona da bi ostali clanovi znali .
Ako hoces svrati do mene da vidis kako moja izgleda.
 
Neko od kolega je ranije pisao da je kupio polovnu kao sa slike 300kg za 1500e.Nova kosta 1850,isto jedan od ranijih postova.
 
Nazad
Vrh