Massey Ferguson

E to ne znam.
Znam da nabavlja nove delove za MF iz Grčke,čak i neke polovne.
 
Treba da zamenim semering i O ring na izlaznoj osovini kardana. U Jugometalu za O ring traže 1700 a za semering 4400. Dok je u Inđiji semering 300 dinara. Inis nema ovu dimenziju semeringa u ponudi. Da li probati sa semeringom od 300 dinara i O ringom ili vredi da me oderu 50 evra u Jugometalu za malo gume? :d

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Semering i O-ringovi zamenjeni na osovini kardana, ali sada curka na drugom mestu :) Takođe je O-ring u pitanju, ali je mnogo teže za zamenu. Da li je neko menjao O-ring na ovom mestu? Curi na mestu gde ulazi ova osovina koja drži cilindre za dizanje poluga. Flaša je tu da pokušam da izmerim da li mora hitno da se menja ili može žetvu izdržati :D Mislim da je u pitanju O-ring pod brojem 35 na skici
55gOvcp.jpg

GPgzIXK.jpg

 
AGCO Solutions APCS 2000. Našao sam u nekoj od tema na forumu. Imam sačuvan link ali je trebalo par dana da se skine jer nema mnogo ljudi koji dele fajl.
 
Poslednja izmena:
Trebala bi mi slika sa kodovima gresaka za MF pa ako moze neko da mi prosledi.

Sent from my Redmi Go using Tapatalk
 
Postovani,non stop mi izgori osigurac za prednju vucu,ne znam sta moze biti,osiguraci iznad akumulatora su svi okej,ali ovaj non stop gorii....jel imao neko nekad ovaj problem...u pitanju je MF3080 ppzdrav
 
Postovani,non stop mi izgori osigurac za prednju vucu,ne znam sta moze biti,osiguraci iznad akumulatora su svi okej,ali ovaj non stop gorii....jel imao neko nekad ovaj problem...u pitanju je MF3080 ppzdrav
Bajo prvo proveri žice da nema negde spoj. Pogledaj žice oko auspuha tj grane.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Postovani,non stop mi izgori osigurac za prednju vucu,ne znam sta moze biti,osiguraci iznad akumulatora su svi okej,ali ovaj non stop gorii....jel imao neko nekad ovaj problem...u pitanju je MF3080 ppzdrav
Verovatno ti je probio namotaj na spulni na el.magnetnom ventilu od prednje vuce

Послато са motorola one помоћу Тапатока
 
Pozdrav . Zna li neko gde se moze kupiti nov hladnjak vode za masey ferguson 3650 ili neki povoljniji remont ? Pitao u Indjiju kod jednog sto remontuje i on mi trazio za zamenu saca 1000 e sto mislim da je mnogo i imao bih za slicne pare kupiti nov . Cuo sam da u kraju oko Sremske Mitrovice ima neko sto donosi delove iz Engleske ili Irske pa ako neko ima informaciju molio bih da me kontaktira . Hvala unapred .
 
Na prethodnoj stranici sam postavio broj telefona čoveka iz Mrčajevaca koji nabavlja delove iz Grčke.Ja sam uzeo od njega hladnjak i zadovoljan sam.
 
Nazad
Vrh