Massey Ferguson

p4vle

Član
Učlanjen(a)
12 Nov 2016
Poruka
125
Ne razumem kako se računar brikuje. Moj ne radi na 3630, ako misliš na onaj displej sa gumbom na desnom stubu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

komer

Član
Učlanjen(a)
6 Jan 2014
Poruka
159
Kompjuter koji je ispod desne stepenice.
Uglavnom komp neda upaliti prednju vuču,kardan ili nešto treće,majstori povuku žicu sa elektromagnetnog ventila do kabine,spoje napajanje i taster i gle radi...
Ako se ne varam na desnom stubu je kompjuter koji pokazuje površinu,potrošnju ili tako nešto.
Ja nemam to u 3060,pa neznam.

p4vle

Član
Učlanjen(a)
12 Nov 2016
Poruka
125
Da, na desnom stubu je taj za potrošnju. Onaj ispod stepenica je menjan kod mene, ušla voda posle pranja pod pritiskom :) Ne znam zašto ne radi onaj na stubu, mada nisam ni tražio rešenje za taj.

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
13.739
SKLOPILI SMO OD DVA MENJACA JEDAN MAJSTOR BENDIKS U SIRIGU
Prethodni majstor je udesio menjac samo tako ponobo je pojeo A B osovinu sto je vario je otkinula zeger pa je sjebo i 3-4 + zec kornjaca steta 4000 €
Ne bi da ti stajem na muku, ali zato u mom kraju kupuju nove traktore Kineze, ruse i turke, ko ima novaca ide na zapadni. Nisam cuo da je neko na novom i kineskom traktoru imao ovako skupe opravke.

Učlanjen(a)
10 Dec 2014
Poruka
1.682
Sezonu nastavljamo dalje.
I umalo belaja da bude svi brezoni na zadnjim točkovima su mi se popustili...

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

p4vle

Član
Učlanjen(a)
12 Nov 2016
Poruka
125
Da li neko ima na seriji 36xx duple točkove? Na 3630 imam felne sa smicanjem, a nisam siguran koje felne da uzmem za duple točkove. Možda bi pasovale od 5136 bez srca pa napraviti neki široki distancer između kao za duple točkove na 5106 i 5136.

ljusha

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2009
Poruka
2.785
Nije komplikovano...odlučio sam da ga postavim sa strane,a ne od gore, jer sam sa strane imao neki okrugli odlivak,pa sam u njega razbušio rupu u dubinu 7-8 mm i urezao navoj 8mm. za nosač senzora.Provukao kablove kroz stub u kabinu,a ostalo je uradio struja majstor.
Briznomer je 5000 din.

Poslednja izmena:

ljusha

Član
Učlanjen(a)
27 Okt 2009
Poruka
2.785
Hladnjak motora za MF3060 u pan-motor 500 € :udri:
Reparacija u Inđiji(da se zameni komplet saće 400€)
U Nemackoj nov 350€

Vrh