Massey Ferguson

Ne razumem kako se računar brikuje. Moj ne radi na 3630, ako misliš na onaj displej sa gumbom na desnom stubu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kompjuter koji je ispod desne stepenice.
Uglavnom komp neda upaliti prednju vuču,kardan ili nešto treće,majstori povuku žicu sa elektromagnetnog ventila do kabine,spoje napajanje i taster i gle radi...
Ako se ne varam na desnom stubu je kompjuter koji pokazuje površinu,potrošnju ili tako nešto.
Ja nemam to u 3060,pa neznam.
 
Da, na desnom stubu je taj za potrošnju. Onaj ispod stepenica je menjan kod mene, ušla voda posle pranja pod pritiskom :) Ne znam zašto ne radi onaj na stubu, mada nisam ni tražio rešenje za taj.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
SKLOPILI SMO OD DVA MENJACA JEDAN MAJSTOR BENDIKS U SIRIGU
Prethodni majstor je udesio menjac samo tako ponobo je pojeo A B osovinu sto je vario je otkinula zeger pa je sjebo i 3-4 + zec kornjaca steta 4000 €
Ne bi da ti stajem na muku, ali zato u mom kraju kupuju nove traktore Kineze, ruse i turke, ko ima novaca ide na zapadni. Nisam cuo da je neko na novom i kineskom traktoru imao ovako skupe opravke.
 
Sezonu nastavljamo dalje.
I umalo belaja da bude svi brezoni na zadnjim točkovima su mi se popustili...
7904a93b64e4f69f378e7fdd9e8276dd.jpg
ba752b59f243bfecd8227f1a8225473a.jpg


Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Da li neko ima na seriji 36xx duple točkove? Na 3630 imam felne sa smicanjem, a nisam siguran koje felne da uzmem za duple točkove. Možda bi pasovale od 5136 bez srca pa napraviti neki široki distancer između kao za duple točkove na 5106 i 5136.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nije komplikovano...odlučio sam da ga postavim sa strane,a ne od gore, jer sam sa strane imao neki okrugli odlivak,pa sam u njega razbušio rupu u dubinu 7-8 mm i urezao navoj 8mm. za nosač senzora.Provukao kablove kroz stub u kabinu,a ostalo je uradio struja majstor.
Briznomer je 5000 din.
 
Poslednja izmena:
Hladnjak motora za MF3060 u pan-motor 500 € :udri:
Reparacija u Inđiji(da se zameni komplet saće 400€)
U Nemackoj nov 350€
 
Nazad
Vrh