Massey Ferguson

pozdrav drugari potrebna mi je pomoc dali neko ima semu el.instalacije za mf 1014:ppozdrav:placam pivo
 
Ova serija nije zastupljena u CH. A cela serija mislim da je dosta jeftinije od drugih , jer mislim da nema nimalo elektronike. Tako da je ova cena koju je prodavac vama reko dosta jaka. Takodje traktor mozda ima nove gume , ali ovo su jeftine gume , nisu to gume koje manje gaze tlo , nema kamionsku kuku . Trenutna situacija je takva da je cena traktora 2000god pa na gore dosta pala.
 
Video sam 1 u garazi , ali nisam se nesto zainteresovao oko njega. Samo sam ga pogledao spolja i iznutra pa sam uocio to sto sam sada i napisao. Inace nas kolega Raca ima traktor iz te serije , on je kaze prezadovoljan. Ali upravo on me i zvao da mu nadjem takav , ali tad kad sam njemu trazio tad nije bio ni jedan. Nemaju oni neku veliku cenu kao polovni , upravo iz razloga sto su manuelni. A ovde to farmeri ne vole. Pa tesko se preprodaju za domace potrebe , zato idu za izvoz.
 
dsc00166.jpg

dsc00167.jpg

dsc00168.jpg


dsc00170.jpg



Hoćeli valjati ovo?
 
Poslednja izmena:
Ako je zatvoris sa strane-valjace.Ovako ce se iskriviti kao nanina na biciklu.Zar nije trebala da je malo vislje?
 
Ovako stoji ravno,da sam je podigo stajala bi ukoso ,malo je višlja od sredine zadnje osovine.Ojačaću je sa strane verovatno cu kačiti jednoosovinku,
 
Poslednja izmena:
Otkud jednoos. tako visoko. Ima veliku prednost što je duga. Ja sam koristio od komšije onu malu IMT direkt na mesto toplinga . Međutim kratka i točkovi brzo zapnu za rudu.Od čega je da i ja tražim?
 
od IMT -a ovaje bila na 560,MIslim da se kreću oko 50-60 eura,Imam jednu sličnu ručni rad dobio sam je džaba,ako imaš kako da je preuzmeš ustupićutuje po nabavnoj ceni
 
Poslednja izmena:
Nije mi jasno to dole , kako sad zaključavaš automatsku kuku kad si povario?





Kada skineš zaštitni pleh sa poteznice sveće ti biti jasno ,tu gde su čaure zavarene taj deo je stabilan on se ne pomera




Kićo to što on traži 22 000 neznači da ih mora dobiti,i meni je tražio 13500 za 3080 a daoga je za 11500
 





Momo ,može nisam hteo da palim traktor pa sam sa dizalicom podigao i sputio,normalno sa rućicom is kabine je otkačim
 
Nazad
Vrh