Massey Ferguson

Jarak,kod Sremske Mitrovice.
 
Baš kod njega,ima samo maseja.Trebalo bi da ima još 4 traktora na stanju,tj 3 pošto je jedan kaparisan .
 
prosle nedelje su bili 4270 6260 6180 i jedan nesecam se tacno cinimise iz serije 30 stajao je iza ovih tri traktora ima covek stvarno dobre masine
meni je cenio ovaj 6180 20000 evropljana
 
U komšiluk stigao MF 6180.

Cetstitaj mu u moje ime, odlican traktor neka ga dobro sluzi. Ima jedan moj prijatelj isti takav ista godina radi bez greske. U pocetku nesto nije bilo spojeno oko struje, mislim nekakav dzek pa nije hidraulik dizo, majstor to sredio za 5 minuta i sad sve 5!

Moram komentirati za ovo sto ljudi kazu da za te novce imaju novog Ruju 82, ima jedan clan na forumu koji ima i Rusa desetak godina starog pa sad nedavno kupio i Maseja 3080 pa nemoze da ga se nahvali, kako je udoban i jednostavan za raditi i neznam ni ja sta sve ne. Najbolje mi ostalo u sjecanju da je napiso kako moze raditi u Maseju i dan i noc i posle ici u svatove a da se nije umorio. A sto se tice kvarova i skupih dijelova... to je sve relativno - moze biti a nemora. Ako se traktor pokaze prvih par sto sati dobro on ce i dalje raditi bez problema a ako je bolestan od bilo cega pokazace brzo a onda il ga sredi il ga udaj nema trece.
 
Nije isto kupiti traktor star 30 godine,i traktor star 10 godina ne mora da znaci ali za zapadni traktor 5000 sati i 10 godina nije nista.
 
slika-550436-2013-01-1359025395-velika.jpg
Evo jednog malo jačeg.Kaže 300 punokrvnih.
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko nesto o modelu 375 A ?? Imaju moji prijatelji mogucnost da ga uvezu, pa rekoh da vidim da li neko imao kontakt sa tim modelom kakav je sto se tice rezevnih delova
 
60000 e. 2008g. Moguće da je vario trans jer je to ista korporacija pa mogu da kombinuju kako hoće...
 
zdaravo forumasi,juce sam kupio maseya 3050 i video da mi fali ulja u hidraulici,da li neko moze da mi kaze koje ulje ide u hidrauliku,jer nisam dobio nikakvu knjigu gde bih to mogao da procitam,unapred hvala
 
zdaravo forumasi,juce sam kupio maseya 3050 i video da mi fali ulja u hidraulici,da li neko moze da mi kaze koje ulje ide u hidrauliku,jer nisam dobio nikakvu knjigu gde bih to mogao da procitam,unapred hvala
Ako jos nisi,prelistaj i procitaj temu od pocetka.Naci ces puno korisnih informacija u vezi tvog traktora.
 
Nazad
Vrh