Massey Ferguson

Pa koliko sam zakljucio u citanju teme,jeste problem,ali kao sto kaze Ratko zavisi i na sta naletis.Reci mi na primer koliko kosta lamela,korpa ceo set,ili filteri vazduha,hladnjak dali mogu da se nabave creva,visokog pritiska,delovi bos pumpe itd.Za ovaj traktor jako mi je zapao za oko http://www.polovniautomobili.com/oglas2781510/massey_ferguson_3060/
gledam,baš lep traktor
takav bi i meni lego samo bez prednje vuče...
nešto u oglasima i nisam zapazio nekog sličnog maseya a da nije duplak :sta:
 
Okretnost pri ulasku u redove kod špartanja i prskanja isvih drugih operacija osim oranja i pripreme.Možda ima čovek duplake pa mu treba ovakav.
 
Mf 3050 ili 3060 bi i meni legao odlicno. Jaci od 558 taman da vuce sve njegove prikljucke rastereceno. Medjutim, nakon razgovora sa uvazenim clanom foruma, odustajem od toga do daljnjeg.
 
covek radi u svajcarskoj,i dovozi masine,njega bio dovezao sebi da ima kuci da radi sa njim.trakor bio 3 god kod njega i za to vreme napravio mozda 600 sati...jedan dan dodjose ljudi,svideo im se traktor,i proda ga za 6000 e....nije bio ofucan,niti neki krs,dobar traktor.meni se svideo bas sto nema prednju vucu,jer je ogodan za manje poslove.
 
kod nas su na ceni samo zetori,koji su inace precenjeni i to mnogoooo..ostali traktori se mogu kupiti po normalnoj ceni,jos ako si srecan pa naletis na jeftino skroz onda je:osmeh:
 
kod nas su na ceni samo zetori,koji su inace precenjeni i to mnogoooo..ostali traktori se mogu kupiti po normalnoj ceni,jos ako si srecan pa naletis na jeftino skroz onda je:osmeh:
Ne moze se kupiti dobar 577 i 539 po normalnoj cijeni.Covjek tru u selu kupio prosle godine 577dv, ''91 god, doooobro ocuvan za 25 000km.
 
sova,zezas me,pa najjace da je dao tolike pare za 577,pa kod mene blizu je mogao kupiti takav traktor za upola manje para..i jos da se cenka...to je preterano il je on imao viska para...a za 539 jeste cena uvek jaka,dosta koriscen traktor,i cesto jedini u domacinstvu,a veoma dobri traktori,zato i drze cenu non stop.
 
@shale
Najvise zbog bojazni od kvarova tj. cene opravki tih kvarova. Medjutim, da naleti neki proveren kupio bih ga bez razmisljanja. Ne moze se porediti komfor mf 3060 i npr rus 820. A cena rusa 2000-2004 godiste je slicna maseju oko 90 godista. Bez obzira sto je 10 godina stariji od konkurenta duplo je udobniji i nekako prilagodjeniji vozacu. Trenutno jedino bi kupio 577 (tu sta god da crkne resavam u toku dana, za razumne novce) da odmeni 558. Zapadnjak od 70ks jeste u planu, ali ne zurim, cekam povoljnu priliku.

@grunt
Kupi pre mene, da imam od koga savete traziti! :osmeh:
 
Nazad
Vrh