Massey Ferguson

Jeb** ga gledam sliku i ne deluju mi kao vazdusni filteri,mozda su za vazduh ali vazdusni nisu sigurno.
 
Ja se zaljubio o ona creva napred i sastrane i PH. .Pa to moš trista čuda postaviti napred.
 
Jutros sam isao da cistim sneg u drugu kucu tamo gde mi je smestena mahanizacija i posto je supa visoka 5m sve je pod snegom.(supa nije ogradjena) Probao sam da upalim MF,iza divno cudo upalio je na zub, ili kako se to vec kaze, bez grejaca bez icega.Dok sam gledao na instrumental tablu primetio sam da mi kontrolne sijalice A i D trepcu pale se i gase ko kontrolna sijalica od zmigavaca. Traktor je parkiran bez greske. Uvek je sijala samo ona sijalica koja je oznacavala brzinu u kojoj vozim a sada trepcu i A i D zajedno. Dali neko zna o cemu se radi ? Hvala
 
Ovo je u Crnjelovu, tip radi u Danskoj i salje kuci bratu i ovaj prodaje ili rodjaku, tako nesto. E sudeci po ostaloj mehaniz. ja bih bio obazriv, jer slabo je tu bilo nesto da valja.Ovdje gdje je fotografisan traktor je i radionica i farbara, e kad sam prolazio vise puta uvijek su nesto budzili i farbali.
 
Nazad
Vrh