Massey Ferguson

moras dati nekom da potera a ti pogledaj za njim iz kabine se ne vidi:osmeh:
 
photo-0026.jpg
copy-of-photo-0029.jpg
photo-0028.jpg
evo obecane slike

- - - - - - - - - -

kupljen je sa tim uskim tockovima ali sutr dobija cipele 18,4-38
 
@565

Kako ćeš se snaći za gume, te uske gume (jel to 38" ili 42") za medjurednu obradu su praktično neupotrebljive za druge poslove? Trebaju ti i druge gume i druge felge.
 
565
Jel to tvoj Fendt u garazi ?

ne fend je od gazde gde sam ga kupio neznam oznaku znam samo da ima 260-265ks

- - - - - - - - - -

@565

Kako ćeš se snaći za gume, te uske gume (jel to 38" ili 42") za medjurednu obradu su praktično neupotrebljive za druge poslove? Trebaju ti i druge gume i druge felge.

ove felne sa gumama ostaju gazdi a on meni daje normalne felne za 18,4-38 a gume ima kod nas na kosovu polovne iz uvoza danas sam kupio 2 sa unutrasnjim gumama za 550e

- - - - - - - - - -

Jel ima još jedan par tih uskih guma ?

kao sto samrekao one ostaju gazdi
 
Možda , al po sebi govorim , 3645 stara kršina , al još nikad nisam vidio ni trun dima ni kad mu je najgore a troši malo i ulja.

E blago tebi, onaj moj dimi isto ko ovaj od 190ks. I sve dalje sve jače. Sutra ide glava dolje počeo je čudno raditi a dimii... od prvog dana. Ulje ne troši, mjenjana glava na pumpi visokog pritiska, drzi dobro radnu temp. Sumnjam na spaljene siceve ventila ili je probio dihtung glave, trebao sam ovo odavno uraditi al više nema odgadjanja. Ići će novi ventili, vodilice, dihtung, ravnanje glave... uradim što sam naumio pa sam miran a ako i kasnije bude nejednako radio ili dimio ide na udaju. Inace sve ostalo na traktoru čista petica.
 
To je ništa što se tiče dima.Da vidite kako dimi drugarov M.F 8160 lokomotiva parnjača u originalu.
taj onda mora da je siroma ja sam pre neki dan zavrsavao oranje sa m.f 8160 i to ritinu vukao sam m.f 715(overum) 5 glava nekih 8,2 km\h oranje je islo tako lako da sam iscupao plug na osovini gde se okrece i svaka glava mi je otpala po 2 puta i potrosio sam oko 60 sigurnosnih srafova na 10 ha oranja.sta da vam pricama.a masej ni trunke dima..
 
taj onda mora da je siroma ja sam pre neki dan zavrsavao oranje sa m.f 8160 i to ritinu vukao sam m.f 715(overum) 5 glava nekih 8,2 km\h oranje je islo tako lako da sam iscupao plug na osovini gde se okrece i svaka glava mi je otpala po 2 puta i potrosio sam oko 60 sigurnosnih srafova na 10 ha oranja.sta da vam pricama.a masej ni trunke dima..
Da si ga terao 4,5-5,5km/h do svega toga ne bi doslo.
 
Matic
svaka cast coveku,hteo sam samo da kazem da traktor nije u opste za pocenjivanje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Да додам и ја око тог дима, ја имам 3080 већ 5 година и нигде нема дима, ни када му је најтеже.
Највише волЕм када ми дође један ту из села и каже ма какав Масеј, спораћ. Реко, је л' ти смеш на црту у раду па да се опкладимо. Наравно одговора на то није било. Он има руса 92-ку.
 
Danas mi stigla neka roba za Massey Ferguson, ali ne znam za koji model pa sada malo u akciju da vidimo za čega služe.
img0001.jpg
 
Nazad
Vrh