Massey Ferguson

ja bi za te tvoje potrebe i za te pare uzeo belorusa,a belorus za te pare skoro nov,generalna za belorusa kosta ko bocni reduktor prednjeg tocka od tog engleza
 
Resio sam da uzmem Engleza, posto postoji mogucnost da mi prijatelj uveze iz Francuske! pa sam i to hteo da pitam do koliko radnih sati da gledam? posto ovaj sajt sto mi je dao ima i do nekoliko 10000 hiljada radnih sati..
 
Gledaš LI Agriafaires. Svi će imati kad dodju 4500 rh.
 
Poslednja izmena:
nadalj#
user-offline.png
Cestitam na kupovini nek ti dobro i dugo sluzi! Traktor bas dobro izgleda nadam se da je i sve ostalo okej. Sigurno ces biti zadovoljan.




agro.mitrovdan
user-online.png
Ako vec ides na seriju 3xxx onda slobodno uzmi i jaceg ako se nadje nesto dobro, npr 3090 ili 3095, znas kako kazu od viska snage glava ne boli.
Iz francuske ako uvozis nebi ti preporucio da ides na sljepo pa sta ti se svidi nego ako imas koga tamo ili imas nekog ko dovozi a taj ima tamo nekog pouzdanog da ti nadje traktor. Radnim satima na traktorima ne vredi vjerovati to je ista stvar ko i sa kilometrima na autu, nevjerujem nikom.
 
Naravno da cu da odem, da vidim pa i ja sam tako mislio 3090 ili 3095, ali pre bih uzeo 3095 jer je to noviji model, pa bih hteo da pitam ako nego slucajno ima ovaj model traktora da mi kaze da li vredi kupovina ovog traktora? odmah bi kupio i plugove i tanjiraču..
 
Još su na ceni ,moj je pre 4 godine plaćen 18600,kod istog trgovca.
Koliko ima radnih sati ?

Ali masina je zakon, posle rusa - ovo je kao da radis u fotelji u raadnoj sobi :) jako dobra stvar dynashift !
Kako ste prepoznali da je kod istog trgovca ??? inace znam da ste i vi pazarili kod Mileta iz Jarka.
Voleo bih malo da cujem vasa misljenja i savete oko ovog traktora

5370 radnih sati.

Mislim da bi mogao 4-brazni ravnjaka da vuce al nekih 14" po glavi. Inace ovaj rabewerk sto ga nosi je prilicno tezak, pa ima onaku jaku vagu. al sad je dobio tegove od imt577 pa cemo da vidimo. radi brzinom 1-C (1-B ako je gazeno) ... kiraj bi ozda znao kolko je to km/h
 
Poslednja izmena:
Imam MF 6270 sve je u redu samo imam dva pitanja za clanove koji bolje poznaju MF. Ona mala rucica na volanu za napred-nazad kad ubacim za nazad traktor krece lepo lagano, kad ubacim napred traktor kao da malo trzne nije strasno ali se oseti.Probao sam i sa kvacilom isto trza.Dali tu moze nesto da se dosteluje ili ne ? Drugo, rucica od menjaca, pritisnem kvacilo i rucicu polako ubacujem u brzinu cuje se krcanje kao da ne odvaja kvacilo dovoljno a kada rucicu cimnem malo jace uleti u brzinu bez krcanja. Dali i ovde postoji mogucnost stelovanja kvacila ili su sinhroni u pitanju ili nesto trece , nedaj boze vece.:sta:
 
Nazad
Vrh