Massey Ferguson

Znači konstatovano je da je pumpa.Jeli meren pritisak????
 
Klasična tandem pumpa , kod mene recimo na MF 3645 je fizički dosta manja , isto tandem pumpa al kao "dve pumpe u jednom kućištu" . Nikad se nebi reklo laički da tako mala pumpa ima podiznu moć na polugama 7500 kg.
 
Remontovane su 2 pošto ima 3 takva traktora ali niko ne daje garanciju a remont košta poprilično i ne znaš za čega si dao novac.
 
Trebalo bi da je kod tebe i Dracanina ista pumpa .
Evo kod mene je pumpa : [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]3790722M1 , [/FONT]
images


kao na ovoj slici .

Kod tog dereka je oko 700e , zvao sam , imali neko povoljnije da poruči , možda kolega Panonstib ili nekak preporuka .
 
pokusali danas da otklonimo kvar ali bezuspesno cekamo majstora da meri pritisak u svakom slucaju hvala svima na pomoci
 
Moram priznati da nisam nikad otvaro MFov mjenjac i ovo mi nekako zastrasujuce izgleda naspram IMtovog. Sastavice ga majstori samo ko zna kolko ce to sve skupa kostati... Valjda nije neki velik kvar.
 
Ovde je izgleda otišla "trnka" speed ili dyna shyft.Vidim neke male zupčanike da su oguljeni.Verovatno je prvo otišao ležaj i dalje se zna.
 
Posto vidim da pomonjete hidraulicnu pumpu, ja sam moju remontovao izgleda kao na slici koju je postavio kiraj i remont me je kostao 28000,00 din sa garancijom od godinu dana.
 
E, da vam se pohvalim...
S ponosom se prikljucujem klanu Masseya, od pre neki dan smo vlasnici MF 3120. Traktor je '94. godiste 120ks
za koji dan bice jos slika iz brazde... a i plug je isto ponovljaj, rabe-werk 3x16"
DSC00545.JPG

DSC00546.JPG

DSC00549.JPG
 
Pozdrav, ja sam Zoran zivim u Donjoj Trnavi blizu Nisa, i radim oko 10 ha moje zemlje i 7 ha pod zakup, i do sada sam radio sve to imt 539, sto me je mnogo kostalo zdravlja i vremena, i sada sam dosao do nekih para, i resio da kupim neki polovan Massey, uskoro izlazi licitacija državne zemlje od naše zadruge i ako imam srece pokusacu da uzmem jos kojih 20 ha. E sada imao sam prilike da radim sa traktorom moga prijatelja i pitanju je massey 2680, i veoma sam zadovoljan, pa bih pitao kakva su misljenja o tom traktoru? i dali mi treba toliko jak traktor, za ove parcele? i da mi preporučite neki massey do 95 godiste jer imam 13000e.. hvala na razumevanju
 
Nazad
Vrh