Massey Ferguson

Puno hvala . Sve mi je bilo jasno kadasi stavio ove slike .Odmah sam se setio ovogžiga i duplu w i isao da pogledam . PIse cat.2
 
Kugle sa "šeširom" idu na plug i priključke koji imaju osovinu a bez šešira na priklučke koji imaju ovakav sistem kačenja
ofyqg8.jpg


Mislim da bi trebao da gledaš kugle kategorije 3 ali da je rupa za kategoriju 2
Kod mene je ovakva i na njoj piše za manje od 90 kw
 
treba mi pomoc oko aktiviranja sistema za ublazavanje udara na polugama u pitanju je traktor mf 6160 nemogu da provalim kako se aktivira
 
Sad ste me zbunili oko ovih kugli . Znači naj sigurnije je izmeriti i odrediti vanjski prečnik onih žljebova gde upada kugla.cikadaki@ Puno je pisano pa malo pročitaj. Taj model ima perkins motor kao s46 a ostala oprema zavisi od godine pr. drzave izkoje je dosao itd...:ppozdrav:
 
Kada sam kupovao zelenka pitali su me da li hocu da imam redovnu kategoriju kacenja II ili kategoriju III sa kuglama za kategoriju II (kao ove sa fotki) zato sto su prikljuchci koje kacim za njega kategorija II a recimo u nekim zemljama taj traktor vuce 4-brazdni plug koji je kategorija III pa zbog toga ima u ponudi fabrike ta opcija krajeva poluga.
 
Jednostavno svaka kugla ima dvije oznake , prva je oznaka kategorije na polugama traktora , a druga je debljina osovine priključka .
Ti bi vjerovatno trebo imat dvije vrste kugli 3-2 i 3-3
 
kiraj ima boca sa desne strane traktora gde stoje filteri za hidrauliku i u kabini je kao na toj slici samo neznam kako se aktivira nepoznajem nikog ko ima traktor 6160 ako znas nekog javi
 
Kugle sa "šeširom" idu na plug i priključke koji imaju osovinu a bez šešira na priklučke koji imaju ovakav sistem kačenja
ofyqg8.jpg


Mislim da bi trebao da gledaš kugle kategorije 3 ali da je rupa za kategoriju 2
Kod mene je ovakva i na njoj piše za manje od 90 kw
kolko kosta ta kugla s usicom??
 
Nazad
Vrh