Massey Ferguson

Izgleda da će mom Massey-u leći ovakvi blatobrani . Svidjaju mi se zbog cene..:bravo:
23vjnlv.jpg
 
Ovi su verovatno jeftiniji od MF-ovih blatobrana. Danas bio kod komšije i nešto dođoh na ideju da bi odgovarali .
 
Super traktor. Nek te dobro služi. Taj prekidač je vjerovatno za prebacivanje zec kornjača,prespojio direkt,ako je tako pazi da ne stisneš u vožnji.Vjeovatno poblem u centrali ,možda je još nešto prespojeno.
Inače ako odlučiš da prodaš prednju hidrauliku samo reci kolko para.
 
Super traktor. Nek te dobro služi. Taj prekidač je vjerovatno za prebacivanje zec kornjača,prespojio direkt,ako je tako pazi da ne stisneš u vožnji.Vjeovatno poblem u centrali ,možda je još nešto prespojeno.
Inače ako odlučiš da prodaš prednju hidrauliku samo reci kolko para.


MOMOSARIC-kazi mi dali u voznji da ukljucim ubrzanje ili ne

ne mislim na zec i kornjacu ono drugo zeleno dugme
 
A ono, služi kako služi. Vidjet ćemo poslje jer prvo mu treba totalna reparacija.
 
To može i u vožnji i to bez kvačila , ako misliš na power. Mada mnogi kažu da se preporučuje kvačilo u transportu pogotovo usporenje zbog manjeg trzaja ,u težem sporijem radu stvarno nema potrebe za kvačilom,to i jest smisao powera i dynashifta.
 
To može i u vožnji i to bez kvačila , ako misliš na power. Mada mnogi kažu da se preporučuje kvačilo u transportu pogotovo usporenje zbog manjeg trzaja ,u težem sporijem radu stvarno nema potrebe za kvačilom,to i jest smisao powera i dynashifta.


Hvala,a prednja hidraulika,ako se predomislim ,onda stavljam u prodaju:haha:
 
Nazad
Vrh