Massey Ferguson

Prilikom pregleda kombajna u Farkaždinu primetim i da se vlasnik kombajna ponovio sa traktorom
1zh2lbc.jpg

rkx109.jpg

2e1u6bm.jpg

Uvoz iz Slovenije, 3000 radnih sati, 145 ks, cena prava sitnica!
 
Gospodine ratarhr nisam tog mišljenja što se tiče kvaliteta, a cena oko 20 000 nekih novaca!
Gospodine KR pa ovo ne liči na bebinu guzu?
 
Tesko je to verovatno Kosuticu. Znam traktore koji imaju manji precnik tockova od ovog Maseja i gume losijeg kvaliteta i idu po asfaltu skoro stalno sa nekim prikolicama i imaju preko 3000 sati i slicno ako ne i bolje stanje guma.
 
Traktor nije skup ako je su svi troiskovi izneli 20 000e , onda je cak i sumnjiv.
 
Teško se pouzdat u radne sate,99% nisu istiniti.

Takav veliki traktor nije stajao negdje,maska mu je u sredini malo poblijedila,znak da se malo napregnuo u nekim poslovima.

Prošle godine sam imao isti takav u Njemački na ponudi za 23 000e,i več je bio skoro kupljen,ali je onda nešto iskrsnulo i odustao sam.
 
Stigao je iz Slovenije i radio je na održavanju puteva!!!! Ovo samo da ne pogadjate šta je radio!
 
Stigao je iz Slovenije i radio je na održavanju puteva!!!! Ovo samo da ne pogadjate šta je radio!

Što objašnjava stanje pneumatika. Kada sam prosle godine bio u Njemačkoj, vidio sam desetine sličnih traktora kako rade na održavanju, obično nose malčere i čiste korov uz put, a u Austriji isto to+čišćenje snijega zimi sa onim mrežastim lancima. Kojeg god da sam vidio imao je isto ovako istrošene gume.
 
Zna li neko gde ima da se nadje znak na celu haube za mf-35?Neko m je izgleda moj zatrebao:zli:
 
trebaju mi katalog rezevnih delova i brojevi gde mogu da ih porucim za mf 165.hvala
 
Kakvo je vase misljenje o MF 8160 (200ks), 15000 rs, radjen motor na 10000 rs, godiste 98-99, koliko bi to moglo da vredi ?
 
Nazad
Vrh