Massey Ferguson

Šta je tom traktoru radjeno za 15000 evra? Jel bio kompletan?
 
Bio je kompletan ali ne ispravan.Rađeno je sve od a do š.Motor,menjač,hidraulika,elektronika,nove sve gume i opet zebu kada krenu da rade sa njim.
 
Mi imamo 8160.Po meni za te pare su sasvim ok traktori.Kod nas ga vozimo ja i moj otac i niko vise.Treba pripaziti na caure prednjeg mosta,redovno podmazivati.Menjati ulja na vreme i gas.Delovi jesu skupi,ali koliko delova se kupuje puno zavisi od vozaca.
20110117764.jpg
 
Mi imamo 8160.Po meni za te pare su sasvim ok traktori.Kod nas ga vozimo ja i moj otac i niko vise.Treba pripaziti na caure prednjeg mosta,redovno podmazivati.Menjati ulja na vreme i gas.Delovi jesu skupi,ali koliko delova se kupuje puno zavisi od vozaca.




ako nije problem da mi objasniš gde se naze čaure na prednjem mostu i kako se podmazuju
 
Na kucistima caura sa strane ima mazalica i na prednjoj i na zadnjoj cauri.Treba kontrolisati luft na tim caurama da se izmenjaju na vreme da slucajno ne namesti harakiri u prednjem mostu.
 
Ovo je obiman katalog,mislim da ima i za kombajne.Izbrisao sam ga kad sam dobio katalog za moj traktor.
Koji je kombajn u pitanju?
 
Epsilon, treba znati instalirati.:osmeh:


Taj program sam vec instalirao ali nisam imao vremena da ga pogledam u detalje vec sam samo proleteo preko njega,nego sam mislio da ima i neki drugi,hvala na pomoci...:ppozdrav:


Uspeo sam da se registrujem nego sam sinoc bio pospan pa nisam dobro video u sustini sva je registracija slicna na ovakvim sajtovima samo treba dobro pogledati i vec sam poceo da skidam neke fajlove,,hvala...:bravo:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh