Massey Ferguson

Ja koristim ovo,izbor je na tebi.Bitno da ima ovu specifikaciju.

 
Ovo ulje koristis i za motor ili samo za transmisiju. Kod mene pise MF CMS M1143 ili CMS M1144 :cao:
 
Ima li ko iskustva sa MF-om 6130? Evo i slika
Post je spojen: [time]1299476773[/time]
_________________________________________________
nz518j.jpg

Post je spojen: [time]1299502052[/time]
_________________________________________________
http://i52.tinypic.com/20h7zon.jpg[/I
[right][size=1][color=#135d37][b]Post je spojen: [time]1299527354[/time][/b][/color][/size][/right]_________________________________________________
[img]http://i52.tinypic.com/20h7zon.jpg
Post je spojen: [time]1299552597[/time]
_________________________________________________
2iaudg8.jpg

Post je spojen: [time]1299577841[/time]
_________________________________________________
23mjuaf.jpg
 
Shell ulje će Vam predložiti samo onaj prodavac Maseya iz Jarka i naravno majstor Derek,a ovlašćeni servis Maseya u Srbiji predložiće Mobil Agriplus. Proverio sam i u Nemačkoj u servisu MF i oni predlažu Mobil,nikako Shell. :cao:
 
igor74 za 6150 ta specifikacija M1143 donax td 15-40 schell ,a moze i druga sa tom specifikacijom :cao:
 
Mačvanin 82 je napisao(la):
Shell ulje će Vam predložiti samo onaj prodavac Maseya iz Jarka i naravno majstor Derek,a ovlašćeni servis Maseya u Srbiji predložiće Mobil Agriplus. Proverio sam i u Nemačkoj u servisu MF i oni predlažu Mobil,nikako Shell. :cao:
Naš zastupnik za john dere je trubio za Coma ulja nekoliko godina a šta sad trubi?To što neko forsira jednog proizvodjača neznači da druga ulja nisu kvalitetna, ima tu nešto drugo.
 
Mačvanin 82 je napisao(la):
Shell ulje će Vam predložiti samo onaj prodavac Maseya iz Jarka i naravno majstor Derek,a ovlašćeni servis Maseya u Srbiji predložiće Mobil Agriplus. Proverio sam i u Nemačkoj u servisu MF i oni predlažu Mobil,nikako Shell. :cao:
najbolje je ono ulje koje prodavac ima u radnji
 
Dali neko zna dali te stare serije imaju veze sa ovakvim novim traktorima.
111nig3.jpg

Post je spojen: [time]1300191587[/time]
_________________________________________________
otku47.jpg
 
Brazilijana 100 % . Tu nema "ič" elektronike. Probao sam jedan kod druga u SM doduše 77ks tri godine star,ma to je razlika nebo i zemlja izmedju Brazilijane i Francuza,npr. njegov nema čak ni pomoćne klipove na polugama i d anenavodim još hiljadu stvari... :D
 
Nazad
Vrh