Massey Ferguson

Kazner je napisao(la):
onda ne znam sta bi ti reko,znam da si sigurno vise inf.o tome sta je dobro sta skupo sta jeftino za odrzavanje i sta ti naj vise odgovara, :D,dosta sam pratio forum i vidio sam da si nabavio literature i inf.o traktorima tko da ti ne ce biti problem kad budes uzimo traktor
ne bi da budem ne kulturan ali me zanima ovo, Ma dok ja budem imao pare (jos ravno 30 dana)

Ma bolje je ne znat previse, vjeruj mi, onda pocnes da se svadjas sam sa sobom, kao ja sad. ne znam vise ni sam sta da mislim. Koji god traktor da vidim, odmah slozim dobre stvari, pa lose, pa počnem da poredim - koji je pouzdaniji, koji je jeftiniji za odrzavanje, koji ej bolji za ovo a gori za ono...jbte, ludnica.

Ma prodajem bikove za 30 dana, pa cu tad i kupovati traktor :)
 
zombie_666 je napisao(la):
Kazner je napisao(la):
onda ne znam sta bi ti reko,znam da si sigurno vise inf.o tome sta je dobro sta skupo sta jeftino za odrzavanje i sta ti naj vise odgovara, :D,dosta sam pratio forum i vidio sam da si nabavio literature i inf.o traktorima tko da ti ne ce biti problem kad budes uzimo traktor
ne bi da budem ne kulturan ali me zanima ovo, Ma dok ja budem imao pare (jos ravno 30 dana)

Ma bolje je ne znat previse, vjeruj mi, onda pocnes da se svadjas sam sa sobom, kao ja sad. ne znam vise ni sam sta da mislim. Koji god traktor da vidim, odmah slozim dobre stvari, pa lose, pa počnem da poredim - koji je pouzdaniji, koji je jeftiniji za odrzavanje, koji ej bolji za ovo a gori za ono...jbte, ludnica.

Ma prodajem bikove za 30 dana, pa cu tad i kupovati traktor :)
ma nekad je bolje ne znati previse bas zbog takve situacije u kojoj si ti
a posto su bikovi sad,sretno s prodajom i kupnjom traktora
 
Kazner je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Kazner je napisao(la):
onda ne znam sta bi ti reko,znam da si sigurno vise inf.o tome sta je dobro sta skupo sta jeftino za odrzavanje i sta ti naj vise odgovara, :D,dosta sam pratio forum i vidio sam da si nabavio literature i inf.o traktorima tko da ti ne ce biti problem kad budes uzimo traktor
ne bi da budem ne kulturan ali me zanima ovo, Ma dok ja budem imao pare (jos ravno 30 dana)

Ma bolje je ne znat previse, vjeruj mi, onda pocnes da se svadjas sam sa sobom, kao ja sad. ne znam vise ni sam sta da mislim. Koji god traktor da vidim, odmah slozim dobre stvari, pa lose, pa počnem da poredim - koji je pouzdaniji, koji je jeftiniji za odrzavanje, koji ej bolji za ovo a gori za ono...jbte, ludnica.

Ma prodajem bikove za 30 dana, pa cu tad i kupovati traktor :)
ma nekad je bolje ne znati previse bas zbog takve situacije u kojoj si ti
a posto su bikovi sad,sretno s prodajom i kupnjom traktora

Hvala hvala!!Sad su po 3.8KM/kg, valjda cu za njih 6 moci kupiti stagod dobro. Od ovog Masseya nema ništa, traktor je u Tomislavgradu, daleko preko mjere, treba mi 5-6 sati voznje u jednom smjeru :(
 
I jasam moj 160 km tero od 6 posle podne do 3 posle ponoći,imo sam problema sa dovodom goriva(bilo taloga u rezervaru)teraš par km onda pauza da se talog slegne
 
zombie kupit ces ti traktor i to dobar ne sumnjam u to,a ovo 5-6h mislio je autom,
300 km terati traktor pa zar nije jeftinije platiti kamion za prevesti masinu
 
Kazner je napisao(la):
zombie kupit ces ti traktor i to dobar ne sumnjam u to,a ovo 5-6h mislio je autom,
300 km terati traktor pa zar nije jeftinije platiti kamion za prevesti masinu
jeste ali most na beski je bio zatvoren taj dan 6 sati pa da necekam,stigo sam pola sata posle zatvaranj,ajdena novi sad pa za pancevo.a to je 150km duze,pa jos dok sam naso put itd...
 
Ratko odakle si ga doterao, i šta misliš o MF 3070, kad već hvališ MF. Dal bi na našoj zemlji bio dobra investicija za 2 brazde. Meni se taj svidja, kad bi bio dobar a ispod 10000 mozda bi mi bio interesantan za kupovinu. Gledam Tractodata piše da je perkins, što mi se posebnoi svidja.
 
ja sam sa mojim zavrsio oranje i moram se sracunatia pa ako skupim para za novi verovatno bi prodavao moj ali bi uzima neki veci, da mogu da vucem 5 glava i spremac od 9 metara.
nemam prituzbi na ova, naprotiv, sa potrosnjom sam prezadovoljanj, za 11-12 sati oranja trosi oko 150 litara, ali treba mi veci....

w9v5oy.jpg


nije u najcistijem izdanju ali opracu ga ovih dana cim malo otopli pa cu staviti slike.
 
Onda jedan McCormick TTX210 ili TTX230 :D ili MF 6497 ili MF 6499
Koliko zemlje radis kad ti je traktor od 155ks mali :sta:
 
bas o tome razmisljam, ili o mc cormick-u od 200 ks ili o maseju od isto toliko...ali radimo i dosta usluga pa mi je jako bitno da se ti teski radovi na mojim njivama zavrse sto pre a imamo u planu da pojacamo malo ove godine.
ove godine radimo oko 400 jutara
 
aca74 je napisao(la):
Ratko odakle si ga doterao, i šta misliš o MF 3070, kad već hvališ MF. Dal bi na našoj zemlji bio dobra investicija za 2 brazde. Meni se taj svidja, kad bi bio dobar a ispod 10000 mozda bi mi bio interesantan za kupovinu. Gledam Tractodata piše da je perkins, što mi se posebnoi svidja.
iz jarka kod rume.tesko da nadjes za ispod 10000 evra da je dobar.ja imam u planu 3050 da kupim.na seriji3000-3100 su motori perkins
 
Nazad
Vrh