Massey Ferguson

I šta je to ? čini mi se da i kod mene ima ta boca ili nema? Kako to funkcioniše?
 
start sprej,imas elektro ventil na spreju i kada pritisnes taster u kabini on salje tacnu dozu u usisnu granu.samo mora biti orginal,ja sam moj potrosio na probu malo je bilo
 
Кирај, немој више да скидаш та упуства, очи ми испадну док их проучим. много су добра и детаљна, само код мене нема тих трактора па их погледам из радозналости.
 
Evo jos jedan lepotan za prodaju ali nazalost slikano iz auta u pokretu pa se izvinjavam zbon nejasne slike ali je moje oko zabelezilo da se traktor sija i da nosi oznaku 3165 ili 60
1zqew79.jpg
 
mirko_markovic67 je napisao(la):
Кирај, немој више да скидаш та упуства, очи ми испадну док их проучим. много су добра и детаљна, само код мене нема тих трактора па их погледам из радозналости.
Lepo sam napisao "možda nekom ustreba".Nisam napisao da je "obavezno" čitanje . :haha: :haha: :ppozdrav:
 
kiraj koliko si platio filter za hidrauliku i ako imas derekov broj postavi video sam negde a sad nemogu da nadjem :ppozdrav:
 
Ja sam takodje zainteresovan za neki MF oko 100 hp .Obisao sam ih dosta i cuo dosta razlicitih komentara a jedan od naj cescih su bili vezani za elektroniku i menjac a nikad za motor.Pa me zanima zasto su me mnogi ubedjivali da ne uzimam menjac sa 32.e brzine nego sa 16 pa cak i covek koji ih uvozi i nisam sa njim pazario mi je to savetovao. Navodno su delovi za taj menjac jako skupi a puno se cesce kvari.Dali je to tacno:haha: :sta:
 
Obavezno uzimajte originalni filter .Ja sam imao problema dok nisam stavio originalni filter i odgovarajuće ulje.Inače zanimljivo je da su originalni filter neznatno skuplji od noname. Ako se dobro sjećam u MasFergu je bio oko 95 do 100e , a u Oro international Zagrebu sam platio oko 70e isti a još mi jei bliže.
 
MOMOSARIC pa imas kod Slavke u motoremontu u novoj topoli za mf sve ima i po narudzbi .
 
Nazad
Vrh