Massey Ferguson

stvarno extra traktor :ppozdrav:

juce sam isao da pogledam massey ferguson 3095 i sad covjek nabraja sta sve ima od opreme i kaze ima neki radar protiv proklizavanja pa sad ne znam sta je to
da to nije nesto kao blokada :ppozdrav:
 
Nisam siguran al mislim da to radi tako što ima ispod traktora nekakav senzor-radar koji mjeri stvarnu brzinu kretanja i onda ako je manja od brzine točkova (kliže) smanjuje brzinu da nebi džaba vrrtio.Mislim da je i moj MF3645 nekad to imao ali neko je skinuo s njega i datatronic a našao sam nešto dole što je visilo što mi je ličilo na to.Ako nisam u pravu naka me neko ispr.
 
Radar ,pokazuje koliki put je traktor prešao , koliko imaš proklizavanje u radu.On nemože da smanji proklizavanje nego te informiše.Mislim da sam donekle objasnio,ako neko zna stručnije ,neka podeli to sa nama.
 
Pre mesec dana je moj komsija kupio 8160 msm da je platio 20.000 evrica
Lep je traktor.. jos ga nije probao u radu... pozz
 
Evo vam još jedan...ko lutka :D

11hs6eb.jpg
 
Da se igraš sa njim dok nešto radiš :haha: Mala šala ali istinita.Pokazuje potrošnju ,uradjenu površinu ,brzinu kretanja ...Ja ga nemam ali to je to ili bord kompjuter.
 
jedno pitanje mozda neko zna :sta: imam problem sa kvacilom ,ostanem bez kvacila preko noci ,znaci ceo dan radim bez problema navece ugasim ujutro nema kvacila moram ga ozraciti na cilindru pedale ima vazduha ,desava se ne uvek ali cesto MF 6150 ::lose:: :cao:
 
markanNo1 je napisao(la):
jedno pitanje mozda neko zna :sta: imam problem sa kvacilom ,ostanem bez kvacila preko noci ,znaci ceo dan radim bez problema navece ugasim ujutro nema kvacila moram ga ozraciti na cilindru pedale ima vazduha ,desava se ne uvek ali cesto MF 6150 ::lose:: :cao:
Nevalja nagazni cilindar pa izgubi pritisak.
 
Svaka cast kiraj .Nista lepse nego kad vidis cisttraktor ,a ne kad mu je motor sav crn od ulja i trakotr kaljav.
 
27wsn6v.jpg

2woxg2g.jpg


2ezl1e9.jpg

izarz9.jpg


Uspeo sam da sredim linkove slika i sastavim 4 slike "da rade" N.A.
Post je spojen: [time]1297253654[/time]
_________________________________________________
izarz9.jpg
2woxg2g.jpg
27wsn6v.jpg
sdn1x3.jpg
2ezl1e9.jpg
2l8aihj.jpg
 
Nazad
Vrh