Massey Ferguson

Ne znam za taj Model al evo za druge pa mozda nekom nesto znaci

MF 6480 - 70.750.00 + pdv
MF 5475- 58.000.00 + pdv
 
evo i ja da se pridruzim u temi massey ferguson. kupio sam jesenas masseya 6160
141s4zr.jpg
2vtno61.jpg
sd3ehk.jpg
i dobro nas je posluzio uzvukao je oko 90 tura repe i poorao 90-tak lanaca,za sad sam prezadovoljan sobzirom da sam se premestio iz 577 u njega kako i nebi bio.Hvala forumasima na preneta iskustva u vezi massey traktora uvek su dobro dosli :ppozdrav:,ako nekog nesto jos zanima slobodno pitajte Pozdrav :ppozdrav:
 
zetor je 6711 godiste 1977 prosle godine sa ga remontovao uz pomoc ujaka bio je rastavljen u paran parcada trbalo je dosta vremena i ::novac:: ali ipak je ispalo dobro
 
nis
Bavanistanac je napisao(la):
zetor je 6711 godiste 1977 prosle godine sa ga remontovao uz pomoc ujaka bio je rastavljen u paran parcada trbalo je dosta vremena i ::novac:: ali ipak je ispalo dobro
i nam pisao o ceni ovog masseya pa ako nije tajna koliko ::novac:: poz.
 
traktor je 1996 god. ima 6240 h funkcionise sve za sad na njemu ima 32x32 dynashift menjac uvoz je iz danske cena je bila 18000 evrica
 
kiraj je napisao(la):
Lepa mašina,malo novija serija od mog MF 3120.
kiraj je napisao(la):
Lepa mašina,malo novija serija od mog MF 3120.
hvala kiraj i tvoj je super i mocan, ja tri godine lutam po celoj srbiji i trazim massey gledao sam i 3080 i 3085 aaaaali sve mi to nekako bilo otrcano a uvek dosta novaca ovaj mi nekako ispao najbolji pa valjda ce se tako i pokazati. tvoje snimke sam gledao bezbroj puta i odusevljavao se.Svaka cast i za ostale tvoje traktore volim da vidim kada se masina odrzava i kada je cista.Pozdrav! :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1294763442[/time]
_________________________________________________
KishRobert je napisao(la):
masina je prava,zaista!
hvala kish!
Post je spojen: [time]1294789159[/time]
_________________________________________________
mladen87 je napisao(la):
dobra ti registracija! :D
dada super je broj svi to komentarisu ko god ga vidi :cao:
 
hvala hvala imam tegove napravio sam nosac i koristio uh u oranju ali moracu da preradim :cao:
Post je spojen: [time]1294825219[/time]
_________________________________________________
kiraj je napisao(la):
Gde si ga kupio?
kupio sam ga u Pancevu
 
MF 3120
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WmeOs5r1ZnA[/youtube]
 
Nazad
Vrh