Massey Ferguson

Mačvanin 82 je napisao(la):
Buke nema,snage nema,a ni potrošnje :haha: :haha: :haha: .ŠAlim se ma dobar je al meni slab ( mislim za moje potrebe) . a 3080 i veći su šestaci pa i izgledaju lepše mada 3080 sa 101ks nebeži nešto sa snagom za 3070
Post je spojen: [time]1293004881[/time]
_________________________________________________
prevoz, De - Srbija 700 evra. Carina i PDV 1850 evra. tako da me izašao 11200 al sam ja drugi vlasnik,mislim kupio sam ga od Švabe kod kojeg je od prvog dana

Mislim da te je i prevoz povoljno izašao, a to što si ga kupio od vlasnika sve govori. Kako si ga našao? Lep je tvoj traktor nema šta.
Sad videh da je i na prodaju koliko radnih sati ima.
I koje je godište?
 
Skoro dve godine, sa manjim pauzama (već sam počeo da odustajem) sam tragao za dokumentacijom o MF traktorima .Tada sam naleteo slučajno na dva foruma koja toga imaju na izvolte.Veliku pomoć i strplenje u objašnjavanju mi je pružio član Bojčetić. :ppozdrav:
 
@kiraj
Svaka čast na trudu i zalaganju Vama i članu Bojčetiću da sva ova dodumentacija stigne na forum. Nemam MF ali znam šta znači kada treba doći do nekog kat. broja ili slične sitnice. :cao:
 
nek mi neko kaze kakav je masej 699,covek ga ceni 8000e ali mu neradi prednja vuca,i ako neko zna koliko para bi me kostalo sredjivanj prednje vuce :ppozdrav:
 
698 je 4 cilindra, ako se ne varam motor kao na 595 a 699 je 6 cilindara A6.354 kao na IMT-u 5106.
MONTOYA, jel taj bio turbo ili obican? Ima i 698T, taj nosi motor T4.236.
 
To je vrlo loše odrađen traktor u smislu menjača.Ima samo 8 brzina napred i 4 nazad stim da im je među razmak očajan.Jako je spor i često im se kvari prednja vuča.Nisam ga imao ali pišem šta mi je rekao onaj ko je imao same Drago.
 
Nazad
Vrh