Massey Ferguson

Koji Massey je oko 70 ks i da bude za medjurednu obradu?
 
i kod mene farbana kabina i hauba,motor i ostalo je sve fabrička farba

sojacorn 3050,3060
 
2v8gx7k.jpg
 
dva cilindra puno znače... 3070 93ks
Post je spojen: [time]1293053278[/time]
_________________________________________________
taj regent 1800,a Vogel 2600
 
E jeste se uhvatili farbe, to je normalno, pa da nije ofarban, ti bi mu prigovorio, vidi kakvo je stanje, ovo, ono, ja prodao ursusa s prvom bojom, boja super, osim s desne strane po motoru počela malo hrđa, kupac kaže, vidi hrđa..
Boli ga kara što je prva boja, i što je zahrđao jer nije bio mastan, bitno je prigovorit..
 
po meni skupe su to igračke za međurednu obradu
Post je spojen: [time]1293053905[/time]
_________________________________________________
medjurednu :spavam:
 
Nisu skupe ako pogledaš nivo buke, prašina itd. A kad provodiš puno sati u njemu, itekako je bitno. Raspitujem se za Masseya jer mislim da je OK.
 
Mačvanin a kakva su tvoja iskustva sa ovim Massey-om, potrošnja, buka, snaga. I Torpedo ima 2 cilindra više, zato je i možda malko slabiji Massey.
Meni je mnogolepši na oko 3080, ali su cene do neba. Nema značajne razlike izmedju njega i 120-130 konja.
Koliko je tebe ovaj izašao para i živaca? Dal je bilo kvarova.
Pozdrav za Mačvu.
 
Buke nema,snage nema,a ni potrošnje :haha: :haha: :haha: .ŠAlim se ma dobar je al meni slab ( mislim za moje potrebe) . a 3080 i veći su šestaci pa i izgledaju lepše mada 3080 sa 101ks nebeži nešto sa snagom za 3070
Post je spojen: [time]1293055281[/time]
_________________________________________________
prevoz, De - Srbija 700 evra. Carina i PDV 1850 evra. tako da me izašao 11200 al sam ja drugi vlasnik,mislim kupio sam ga od Švabe kod kojeg je od prvog dana
 
Nazad
Vrh