Massey Ferguson

@milos bota,
lep traktor,nek te dugo služi :ppozdrav:
 



Miloše kad kopiraš kod slika ,kopiraj BB kod da bi slike bile odmah vidljive. :cao:
 
Traktor je kupljen u Jarku od Cukića,hvala na četitkama,mada nije to sveža kupovina on je kod mene više od dva meseca.
 
ima kod mene u selu 3080 kupljen kod Cukića pre dve godine,dodji da ga vidiš :udri: :udri: . ja sam od njegovog iskustva otišao u DE i sam kupio Maseya.
 
11500,gde si kupio masseya i nemačkoj ili danskoj,kako si organizovo prevoz,dalisi ga kupio negde na placu ili od seljaka?
 
neznam kako sam primetio svako drukčiju priču priča uvezi odžavanja ,jasam zasada zadovoljan valda će tako ostati,traktor sam uzeo na @Kirajevu preporuku on je prezadovoljan.Gledo sam 3115 u Platičevu i pobego od njega isto sam gledo 3610 u Šapcu koji je došao iz Nemačke moždabi njega kupio ali nije bio totalno ispravan
 
pa jel Kiraj kupio kod Cukića
Post je spojen: [time]1293051754[/time]
_________________________________________________
slušaj,čim on njega farba odma tu nešto smrdi... a i ti nikad nečeš znati tačne radne sate tog traktora,sve je to mene peckalo zato sam i otišao da kupim. e sad jedinu grešku koju sam napravio je tta što nisam poslušao savete nekih drugara i kupio 3115 ili 3125. nego naletim na extra 3070 i kupim njega sve sam se mislio isti broj kw kao i torpedo,a ono prc. u radu slabiji od Torpeda
 
Jeste kupio je od Cukića,e sad za farbu nije ni meni drago sto je ofarban ali štaje tuje,za te pare koje sam imao nisam nisam video bolji traktor,ja mislim da je 3125 pravi stroj
 
e to si upravu,ja ću moj 3070 da rešim, i u februaru krećem u DE u potragu za 3125. sad ću postavim sliku od mog 3070 da vidiš šta znači kad kupiš traktor u DE,nema ništa d pipkaš oko njega
 
Da, ja sam pre dve godine kupio 3120 od Cukića u radnom stanju a i sada je .To što je farbana hauba i kabina je samo plus (nemoram ja da ga farbam).Radnih sati ima ko zna koliko.Kako će se dalje pokazati to ćemo videti.
 
Nazad
Vrh