Massey Ferguson

Pozdrav ljudi, bio sam juce kod Corica u Basaidu i gledao maseya 3630 1990.god., trazi za njega 18000e ,da li on vredi toliko ili koja mu je realna cena i da li neko zna nesto vise o ovom tipu traktora, kaoje su mu mane ,a koje prednosti
 
To je previse para za to godište traktora ima 5-6 godina mlađi traktora za te pare sledeće nedelje je vasar u Rumi pa otiđi tamo da pogledaš.
 
Pozdarav narode .:cao: Novi sam na forumu a vidim da ovde ima dosta poznavalaca poljoprivredne mehanizacije, pa da zamolim za pomoc. Jel zna neko gde na internetu moze da se nadje katalog rezervnih delova za Massey Ferguson 2640 (neki link i sl.) Pomagajte! ::pomoc:;
 
worm je napisao(la):
Treba mi savet, par ljudi me plasi da se uvozni maseyi 92.-95.godiste oko 130ks koji mene interesuju cesto kvare i da nisu bas dobri traktori, pa me interesuje da li je to tacno ako neko zna
imas jedan u extra stanju kod nas od oko 150ks"95 god :cao:
 
Jasam mislio da uvezem sam,kad sam sračuno prevoz carinu ,i kada vidim tamo cene ili su iste kao u ovde ili 1000-1500 eur skuplje ,toliko bi ja potrošio tamo dok bi ga našao,sad ge uvoznici nađu te jeftinije traktore ja neznam,i još ja nemam tamo nikoga ko bi me uputio ili da mi nađe traktor.I nakraju priče otišao sam kod uvoznika ikupio traktor
 
Samo da bude nekog posla,daga isteram ispod šupe(konačno sam nabavio telefon sa kamerom)
 
worm je napisao(la):
Treba mi savet, par ljudi me plasi da se uvozni maseyi 92.-95.godiste oko 130ks koji mene interesuju cesto kvare i da nisu bas dobri traktori, pa me interesuje da li je to tacno ako neko zna
Nema smisla govoriti o kvarenju ove ili one firme , pa ne kupuje se nov traktor.Sve zavisi u kakvom je stanju . Eto ja sam kupio MF3645 (93 gp) prošle godine za 10000e sa navodno manjim problemima na mjenjaču i elektron. Naravno da sam očekivao da se tu mora uložiti dosta ::novac:: . Medjutim na kraju jeto bilo stvarno još samo 1-2 hilj. e i od tada je sve u redu ,ali to je ipak lutrija.
 
Nazad
Vrh