Massey Ferguson

Da li postoji Massey sa motorom sa vazdušnim hladjenjem, 120-130 ks?
 
momci moze misljenje o MF 3050,valja li taj traktor cemu imali ko kakvog iskustva stim traktorom i sta se smije platiti najvise?
men se nesvidja samo sto ima mnogo elektronike na sebi ::lose::
 
Imam Massey Ferguson 2680... Pa me zanima ima li neko da mi posalje link kataloga za taj traktor,posto mi je preko potreban,radi kvara na menjacu... Unapred hvala... :)
 
Komšin mf 8250
iptbh1.jpg

205bc0h.jpg
 
Nije sokak,nego šor ::namigivanje::...a da je uzak jeste.
Ni kolima se ne možeš mimoići a da ne skreneš sa puta ::lose::
Jedino je glavna ulica dovoljno široka.
 
Ako ga kupujes novog onda nema sta ni da se raspitas. Nov traktor je uvek dobar.
 
Gledaj malo cene na Agriaffer.com pa uporedi sam sta je dobro , a sta nije. sve sto je preko 8000r.h. to ti je vec stiglo na kraju , a ako ima 10 000r.h. tu ti je blizu i generalna motora itd. A ako ima 1000 ili 1500r.h. to ti je sigurno dobro. ::svaka cast::
 
doslja je napisao(la):
Dali ima neko iskustva sa maseyom 6180 i 6190 hteo bih da kupim takav traktor a neznam nista o njemu
pozdrav svima. ja imam 6150 i mogu reci da je stvarno dobar ima 4300 sati i kod mene je godinu dana. U njegovom uputstvu pise da je radjen za severnoamericko trziste. razlika izmedju 6150 i 6180,6190 je u motorima ali je u osnovi isti traktor :cao:
 
igor koje je gp. koji mjenjac ima kod mene je pover sift sa elektro reverzorom ima 2500 rh :ppozdrav:
 
jel moze neko da mi pomogne,treba mi katalog za traktor massey ferguson 3630,hvala unapred,ima popravke da radim a bez je tesko
 
Nazad
Vrh