Massey Ferguson

U Macvi se lako ore zemlja vuce 4 brazde bez problema,a blokada kada je blato nema proklizavanja samim tim i potrosnja je manja
 
Ako ništa drugo....lepa slika :D

1zf7884.jpg


370 ks........
 
ljudi kakav je mf 175 da li je pouzdan dobar traktor,koliko trosi,sta mu je boljka,ako je ima,sta treba gledat kad se kupuje,jel stabilan,jer je kod mene brdovito
 
Za 6000KM, stabilan,tegove na sve 4 tocka, bez ulaganja, naradit se posla...

slika-1213-2010-09-1285451502-velika.jpg
 
vec kao sto sam ti odgovorio na oglasima
dobar je to traktor dobra i ponuda dobar kvalitet ali je malo star za mene mozda za nekog drugog je odlican
 
@kiraj
Svaka cast! Vredelo je proci silne registracije na raznoraznim stranim sajtovima.
:bravo:
 
Stvarno ,već dugo sam ovo tražio.Jest da mi netreba ali nek se nadje.Ima kod tih Švedjana svega samo treba znati šta kome treba.Ima za Volvo ,Belarus ...
 
full5.jpg

da molo prolepsam forum
Post je spojen: [time]1287188283[/time]
_________________________________________________
mf7400srtfull03.jpg

Post je spojen: [time]1287213545[/time]
_________________________________________________
mf7400srtfull02.jpg

Post je spojen: [time]1287238828[/time]
_________________________________________________
all8400full01.jpg

Post je spojen: [time]1287264197[/time]
_________________________________________________
stocknumber85291.jpg
 
Da li neko moze da objasni cemu rotaciona kosacica na traktoru od 200+ ks? Ja razumem da su velike povrsine koje zapadnjaci rade, ali ovo je cisto preterivanje.
 
kazu da su ranije morali tri traktori da idu za jedan posao ,a sada radi troskova konkurencija i sta ja znam taj posao obavla jedan traktor i jeda 4ovjek.
 
bojcetic je napisao(la):
Da li neko moze da objasni cemu rotaciona kosacica na traktoru od 200+ ks? Ja razumem da su velike povrsine koje zapadnjaci rade, ali ovo je cisto preterivanje.

Samo što ta rotaciona kosa pokriva površinu od 6metara ako ne i više..
Nije ovo nikakvo pretjerivanje,ovo je sve jako dobro rešeno.. :ppozdrav:
 
Jest preterivanje tko ima jednu kravu,a taj ima vijerovatno maloooo vise :haha: i sijedi kao na fotelji i dzojstikom se zeza mozda ima i wifi u kabini a ostalu sve od opreme ima sigurno.
 
Da, covek sa jednom kravom je sigurno kupio ovakav traktor :D i kosacicu od 6+ metara zahvata... :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh