Massey Ferguson

e zato si na forumu,znas koliko tvojih drugara ovde ima Maseye,pitaas nekog od njih i stvar resena :bravo::ppozdrav:
 
Dzaba,dosao CD do brata koji je imao viziju da sve podatke smesti na jedan eksterni hard disk,od svega je ostala uspomena pa cak i od tog cd-a,jer bi on i kobilu pokidao. ::samo bes::
Obecao jednom drugaru,a sad nemam...pa ako neko ima ovako preko kompa da mi posalje bilo bi super.
 
Sad sam zvao brata,kaze da je CD mehanicki ostecen i navodno zato ne radi ili ga sramota da prizna kako nije znao da pokrene... Po svemu sudeci opet ce sacekati mene da se drndam. Kiraj hvala na pomoci. :ppozdrav:
 
Evo jednog neobicnog Massey-a. Nisam ih vidjao sa ovom oznakom. Cinimi se da su radjeni iskljucivo za trziste Juzne Amerike.



507808_062809_massey_ferguson_trator_vermelho-640x480.jpg




image.aspx
 
Ovaj 4270 bas dobro izgleda sto nemora znaciti da je u super stanju i da nema svoji "mušica". Kod mene u blizini ima dva takva ljudi ih kupili '97-'98 i rade bez greske, čisti šestaci motori milina ih slušati kako predu. Najvaznije ti je da su menjač i hidraulika uredni i da rade svoj posao, da se dobro šalta u sve brzine, da ne iskače (ni slucajno) i da radi brze-spore. Ako bilo šta od toga nije u redu kazi mu fala dovidjenja. Motor ko motor je nepoderiv i uz redovno servisiranje (ulje, filteri, prestelavanje) vrti bez greske 15000 sati. Ako i ima kakvi "mušica" lako moguce da je kakvi elektro ventil sto je najjednostavnije resiti.
Cijena je malo veća i za te pare stvarno bi moro biti u vrhunskom stanju.
 
Koja je cena prvog sa slike?
Ne mogu na internetu da pronadjem neko njihovo predstavnistvo kod nas,pa da se raspitam oko cena i ostalih stvari.
 
Nazad
Vrh