Massey Ferguson

Pa kako kome . Ovaj u ćošku je 3080 2 wd.106 Hp.Možda ti se čini da je mali naspram ovih grdosija.Ja baš pričam ovim mojim u autu kad smo se vraćali a oni ga nisu ni gledali da skoro nisam vidio nešto povoljnije. 14999 KM. Ako bi ga svuko na 14000 to je oko 7000 e. Šta moš uzet za te pare od 100 konja. Kod mene Zetor 7711 pa traži 16500 km.Ako te još nešto zanima gore imaš link .
 
Ево једног са 10 000 рс.
p0703131354.jpg
 
Nisam pazario zasad nista,ali onaj prvi sa slike je u opticaju samo sto ga malo vise ceni 22500,nece da spusti vise,a mislim da je malo jaca cena.Inace traktor je stvarno ocuvan.
 
pujol
taj 4270 se prodaje vec preko godinu dana a ti se malo zapitaj zasto je tako.... a gledao si ga u Martincima
Gledao sam ga u sremskoj mitrovici ako je to taj.Njega nisam vozio,ali u mestu sve sam probao i cini mi se da je sve na svom mestu.
A razlika izmedju 4270 i 6260 jeste u tome sto 4270 nema elektroniku.
Ja se toliko i ne razumem u te zapadne traktore pa polako razgledam jer ocu da kupim,e sad sta ce na kraju da ispadne jbmiliga
 
pujol
druze ubuduce kad gledas Maseye povedi nekog ko se razume,jer ti ( bez ljutnje) slabo znas oko njih,cim si napisao da je dobar,taj traktor je bio kod prodavca u Sasincima pa ga on ugurao Rajku,jer ima lepu gresku na menjacu,iako nema elektronike taj serija 4 ima najjlosije menjace,zato pamet u glavu :
 
pujol
druze ubuduce kad gledas Maseye povedi nekog ko se razume,jer ti ( bez ljutnje) slabo znas oko njih,cim si napisao da je dobar,taj traktor je bio kod prodavca u Sasincima pa ga on ugurao Rajku,jer ima lepu gresku na menjacu,iako nema elektronike taj serija 4 ima najjlosije menjace,zato pamet u glavu :
Hvala ti druze,pa i ne razumem se toliko,da bih mogo da prepoznam neku lepu gresku na menjacu priznajem.Al problem je sto ja ne znam ko se kod mene razume u masejce ili u bilo kakav zapadni traktor je kod nas to nema,osim domace proizvode.
 
Nazad
Vrh