Massey Ferguson

bice sutra sve slike,jos ga nisam pustio u brazdu,nemam topling,a nemam ni kod koga da uzmem,jer je ovo najveci traktor u kraju,pa cekam da mi stigne pa da probamo
 
Zdravo
Imam MF 135 mk III imam problem sa brzniom, traktor ne ide vise od 20-22 km/h pa hteo sam da pitam ako neko ikada ima iskustvom sa to u cemu je problem sta traktor ne ide ?
Unapred hvala svima
 
Zdravo
Imam MF 135 mk III imam problem sa brzniom, traktor ne ide vise od 20-22 km/h pa hteo sam da pitam ako neko ikada ima iskustvom sa to u cemu je problem sta traktor ne ide ?
Unapred hvala svima
Kakav je to MF mk 3??
Kakav mjenjač ima i dali su sve brzine ispravne,čini mi se da taj traktor ima pover,pa je on možda ostao u kornjači?
 
Ovaj moji e posebna izvedba, 10cm je potesan iz standardne IMT 539 namenjen je bio za vinograda, a bi trebalo da ide do 40km/h, ali u cemu je problem nemozem da otkriem...
 
@panonstib
Vec sam postavljao pitanje kako se radi kalibracija menjaca ali niko mi nije odgovorio . Gospodine panonstib znam da Vi to sigurno znate pa bi Vas molio da mi u par recenica opisete postupak kako se radi kalibracija naMF 6270 naravno ako to nije neka komplikovana operacija. Jos bih Vas pitao odakle dobija "pogon" obrtometar , nevidim na razvodnoj kutiji nikakve izvode. Hvala unapred.
 
Gospodine @Ares630, prvo mi napišite zašto bi Vi da radite kalibražu menjača na Vašem traktoru?
Na forumu sam postavio pitanje zasto mi traktor kada krecem napred malo trza a kad krecem nazat ide lepo polakoi da kada saltam na menjacu sa kvacilom dok je menjac hladan oce da krci jedan clan foruma je napisao da mi mozda treba napraviti kalibraciju menjaca.Zato pitam sta je to da znam sto neznaci da bi ja to i radio ako netreba.Jos je napisao da se kod njega na traktoru ta operacija izvodi za nekih 6-7 min. a mislim da ima relativno nov traktor. Pa reko ako nije neki velik problem mozda bi i pomoglo.
 
Nazad
Vrh