LTZ

BARBULA

Novajlija
Učlanjen(a)
19 Jan 2015
Poruka
781
Ne ide to tako ko što ti misliš,nikako ne može jedan točak da okreće drugi ako nema blokadu pogledaj malo na internetu kako funkcioniše diferencijal

savoris

Član
Učlanjen(a)
23 Feb 2009
Poruka
3.995
Pogledaj ti malo kako funkcioniše diferencijal od T40 , upravo se dešava ovo što je kolega CONSUL opisao.

Potrošile mu su one ekscentar osovine na kojima su klackalice ili oslabile (popucale) opruge ispod njih.

BARBULA

Novajlija
Učlanjen(a)
19 Jan 2015
Poruka
781
Možda grešim ali mislim da zbog toga može da uključi prednju vuču ali na koju foru može da blokira točkove da oba vuku istovremeno,ako je skinut kardan od prednje vuče ne bi trebalo da smeta ako je uključena prednja vuča

Poslednja izmena:

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
4.043
Ja sam imao taj AS to je neko automatsko uključivanje, divlji neki sistem teško gotovo nemoguće da radi u rikverc bar je moj tako radio
Šta reći njegova cena sve govori!! Bolji je od para nonijusa a i kupio ga djed 1972

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

anthrax

Član
Učlanjen(a)
9 Jul 2011
Poruka
359
Trosi mi traktor bas dosta pa da li vredi slati pumpu na remont, tj pumpu i dizne. Dimi po malo crn dim kad se udavi, inace je ok

sremac84

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2014
Poruka
3.301
Pa ako ti troši traktor baš dosta, šta ti drugo preostaje, nego da skidaš pumpu i dizne? Ako je već naštelovano paljenje kako treba? Ili kreni od toga...

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
4.043
Pogledaj one konce u vazdušnom filteru, hoće da se raspadnu i zatvore ulaz vazduha onda dimi i troši

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

Vrh