Lav ili Jelen, a možda nešto treće pitanje je sad ?

Meni se Badvajzer baš pokvario otkako su krenuli sa tom novom limekom. A bio je i meni bolji od Ginisa. U zadnje vreme tučem crni Zaječarac. On se još nije pokvario.

A skoro sam video Zrenjaninsko pivo, ali ga nisam još probao. Je l' to pivara proradila?
Zrenjaninski pivo puni Celarevacka pivara mislim već dve godine. Jelen meni uvek legne.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Na gajbice vucem samo jelenka za kucu i za radnike. U lokalim pijem kraft piva, obozavam ih. Na splavu u Pancevo gde stalno sedimo poceli da guraju Banjalucko, meni je to isto kao i ova nasa socijalna do 50 dindzi, od vode malo jace! Isto i Nektar, voda.
 
Stvarno su ukusi razliciti moramo priznati . Nekome lezi nesto a nekome ne
Isto se i mijenja jedno isto pivo pogotovo kad nama dopadne .
Bud br 1 ali ne crni nego obicni , i Carlsberg zeleni ima ga ovde ekstra mi je . Pivo piti iz limenke je katastrofa ,bilo koja . Kasnije samo podrigujes . Mora biti casa . Od zvucnih da pomenem koje mi se nikako ne svidja je stela artoa i corona
A vidiš momo, ja i drugari uglavnom trošimo limenke.. Daleko su mi praktičnije za poneti od flaša, još flaše moram i da skupljam i vraćam...
 
Nemoj tako, čovek nosi staklenu čašu(uvek čistu) i u polje jer nema smisla drugačije piti.
Da nevidim gore da je ovo poljoprivredni paorski forum, još bih pomislio da sam u nekom aristokratskom klubu..:ppozdrav:
 
Šalu na stranu, mirosti, i ja kad sam kući više volim iz čaše, iz flaše ili limenke stvarno nekad povučem falš vazduh 😊
Duduše ja imam parezu leve strane lica, pa mi ito ne ide na ruku, već godinama i ortaci počeli flašu da naginju na stranu ko i ja.. 😊
 
Ma ok, mislim da nema nikoga ko ne voli više piti iz čaše kod kuće, ali kako u polje kada pođeš da nosiš čaše, razbio bi i gvozdenu..:osmeh:
Btw, kakva su vam iskustva sa pivima iz naših privatnih pivara koja se zadnjih godina sve više probijaju?
Meni je ukus drugačiji, nemogu reći mnogo bolji ili lošiji od dobrih industrijskih piva, ali ni blizu domaćih nemačkih piva.
 
Nisam mislio da nevolim iz limenke ali sipati u casu jer vucem zrak. Inace po njivama i nepijem pivo samo uvece il kad se nista ne radi.
Probajte da na limenki otkinete onu ruckicu potpuno pa vidi tek onda sta je fals vazduh
 
Ma ok, mislim da nema nikoga ko ne voli više piti iz čaše kod kuće, ali kako u polje kada pođeš da nosiš čaše, razbio bi i gvozdenu..:osmeh:
Btw, kakva su vam iskustva sa pivima iz naših privatnih pivara koja se zadnjih godina sve više probijaju?
Meni je ukus drugačiji, nemogu reći mnogo bolji ili lošiji od dobrih industrijskih piva, ali ni blizu domaćih nemačkih piva.
Nemaju vodu,to je problem svih domaćih piva.
 
Moja letnja kombinacija



U zavisnosti od situacije i drustva . . .

--- pivo ( kod mene postoji izreka da je pivo rabadzijsko pice ) kada je vece drustvo , i ocekujem '' vise '' tura

( onako s nogu , sedeci na gajbi ili ispred prodavnice )

--- samersbi kada sedim sam i hocu da se osvezim ( obicno u kaficu i nikada vise od 1 )

--- shpricer uvek uz doobru klopu , nebitno da li sam sam ili u drustvu ( kotlic paprikas , gulas , nesto sa resetke ili raznja

nikada se nije zavrsilo na 1 limenci . . . )
 
Poslednja izmena:
Špricer mi baš ne leži.. Kiselina me ubi od belog vina, belo jedino neki muskat, poluslatko, al to ne ide na vrućini..
Veliki sam fan koktela, al to ume da bude zbogom pameti..somersbi je ok..
A pivo, e pivo je ljubav..
 
Za moj ukus meni se ovo pivo svidelo poprilicno,mada slabo ih pijem,nisam ljubitelj niceg gaziranog :p....
 
e4b799558bd4695f2c29ec8a2df7e71a.jpg


Meni ovo crno baš dobro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh