Lav ili Jelen, a možda nešto treće pitanje je sad ?

Od vise ljudi sam cuo da je Valjevsko dobro pa tako dodjoh u posed par flasa . . .



Onako na prvi progunjaj vratio mi se onaj osecaj i ukus kada mi je prvi put otac sipao pola case da probam .

Pivo definitivno ima neki svoj prepoznatljivi shmek i verujem da bih posle izvesnog vremena konzumacije istog sa

sigurnoscu mogao da prepoznam koje pivo pijem ( da li je to ili ne ) sto kod ostalih brendova ne bih mogao .

Mane su mu sto u nasim krajevima nije bas zastupljeno i recimo sto kao ostala piva ovo nema na poledjini

propratnu etiketu o sastojcima koji se koriste u proizvodnji . . . .( recimo da li ima kukuruzne krupice , . . )
 
Probao sam par puta domaca crna piva i nije mi se svideo ukus .

Verujem da je ovo bolje .

Kako drzi penu ?
 
Sve vreme pena ovako stoji...
Probao sam i ja domaća, i nisu mi nešto, nikšićko sam čak i prosuo, nisam mogao da popijem...
 
Niksicko se pravi u Apatinu

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Tuborg je dobro a i cenovno primamljivo

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Niksicko se pravi u Apatinu

A Lasko u Zajecaru ( ili N.sadu ) , kompanija Heineken- Srbija proizvodi nekoliko stranih a i par domacih brendova

tako da je ta odrednica strano-domace po meni na ovim prostorima izgubila smisao . Treba li gledati na to koja je

pivara ostala u rukama domacih ljudi ( citaj tajkuna ) kao recimo valjevska pivara pa onda reci NASE PIVO .

Onako razmisljam naglas , po meni su strana piva samo ona proizvedena u inostranstvu i kao takva uvezena ::prica::

Tuborg je dobro a i cenovno primamljivo

Slazem se , u prvo vreme su ( ima tome par god. ) davali pivo bez ambalaze , tako su me navukli ,

napravio sam zalihe ambalaze a i svidja

mi se onaj zvuk kad pukne prilikom otvaranja , ne treba otvarac , ukus sasvim solidan . . .
 
Poslednja izmena:
Od vise ljudi sam cuo da je Valjevsko dobro pa tako dodjoh u posed par flasa . . .



Onako na prvi progunjaj vratio mi se onaj osecaj i ukus kada mi je prvi put otac sipao pola case da probam .

Pivo definitivno ima neki svoj prepoznatljivi shmek i verujem da bih posle izvesnog vremena konzumacije istog sa

sigurnoscu mogao da prepoznam koje pivo pijem ( da li je to ili ne ) sto kod ostalih brendova ne bih mogao .

Mane su mu sto u nasim krajevima nije bas zastupljeno i recimo sto kao ostala piva ovo nema na poledjini

propratnu etiketu o sastojcima koji se koriste u proizvodnji . . . .( recimo da li ima kukuruzne krupice , . . )
Na etiketi napred ti pise da sadrzi jecmeni slad. :) Znaci trebalo bi da je bez kukuruzne krupice.
 

Danas u žetvi ovo imamo u frižideru... Nije kao "ona druga" dva što volim, ali svakako mi u zadnje vreme više leži nego svetla piva.. Ne nadimak me, manje me "udari", lakše se nekako osećam.. Od svetlih mi se u zadnje vreme samo spava...
 
Nazad
Vrh