Kukuruz 2022

Читам ове приносе не могу за друге атаре да говорим али за мој могу,а поготово што сам у комбајну...Не могу да схватим зашто људи лажу о приносу говорим за мој атар и моје колеге(не мислим на никог са форума)И то дебело лажу.Знам како раде како ђубре,шта сеју,колико имају површине и не вреди...
Lazu ljudi kojima sam licno vrsio i jos nosio na prijemno mesto, a ne oni koji sami rade 😂🤣
 
Ja tako jednom drugaru uvek kazem 100-200kg vise nego mi rodilo al njemu uvek 50-100kg vise nego meni

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
kod mene ne mogu da lazu jer mi im skidamo i znam koliko moze da ima

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Samo je pitanje ko će prvi da kaže koliki je prinos, onda onaj drugi može da malo uveća. da bude bolji...
 
Код нас је сада фора као "не смем да ти кажем, рећи ћеш да лажем". А кад слажу јбте просто ме буде срамота што сам у опште и питао.
 
То је у људској психи, такмичење, да буду бољи од конкурента. А један каже има сам 80. А ја кажем то је баш лоше, ајде да је бар било 300 - 400 кила. И добијем одговор "метеори, не кила, било је кише код мене на њиви". Реко ок, у реду је.
 
A najgore je kao ja pa sam sebe lazem,racunam nesto pa racunam kad gledam opa nije losa cifra za ovu godinu. Pa mi nesto cudno i to vec treci dan,pa racunam bruto imam toliko zemlje soja puta toliko a kukuruz puta toliko pa dobijem manju cifru.kad na kraju ja upisao dva puta kolicinu sa jedne parcele idiot.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ove godine nema najbolje na jednoj njivi prosek 3012kg a druga 3026kg,pola sam samo skinuo nadam se druge polovine da ce biti bolje,nada zadnja umire

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ali kad vidim da ima stvarno gore od toga moram da budem zadovoljan i sa tim. Ali od kad radim zemlju gori prinos nisam imao

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh