Kukuruz 2021

To predaklerisano treba da ima manju cenu, zbog rizika setve, pa ko oce da kupi neka kupi. A ne ovde , samo da se proda, pa kad ne nikne , nagrde coveka da nije dobro spremio njivu, ili mu nadju neku gresku vec, samo da oni nisu krivi
I treba tako kad svesno ulazimo u rizik.
 
Uzeo danas dkc 4943 za 189 evra+pdv za kes varijantu. Bio juce po Novom Sadu i Zrenjaninu na par mesta (savacop, hemoslavija..) nigde nema dkc i pionir samo nesto levo ostalo po par dzakova.
 
Moze li se gde naci kashmir?

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Kod mene ludnica, nisam verovao da ima manjak semena al sam izgleda pogresio, deficit je ranijih fao grupa. Nasao sam dkc 5068,4943 i pionir 9911. Sta uzeti od toga.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nisam obracao paznju na izjave da nece biti semena kad ono... Navodno je propao semenski kukuruz u Rumuniji.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nisam ni ja verovai u nestasicu semena pogotovo sto sam narucio jos pocetkom decembra. . DKC dobio svih 5 hibrida koje saam narucio. Pioniri neki stigli, a ostali kao stizu sigurno. Sa KWS naj gora situacija. Kasmira i Kolumbarisa nema nikako, Smaragd samo netretiran. Ima Konfitesa pa sam uzeo nesto njega umesto Kolumbarisa.
 
Pisite koji su vam hibridi stigli jer ovde nema 0074,0164,9300,

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Za vecinu hibrida i gotovo sve semenske kuce. To je i najavljeno, ali sta je razlog nestasice?
 
Nazad
Vrh